Zapytanie
798... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

3000 zł

Kasia Planuje Wesele

Nazywam się Kasia Nowocień i przez 10 lat współpracowałam z Parami Młodymi wykonując dla nich ślubne zaproszenia i wszelkie dodatki. Pozytywna energia towarzysząca tej pracy i liczne spotkania z cudownymi ludźmi sprawiły, że postanowiłam zająć się profesjonalną organizacją ślubów. Jestem rodowitą radomianką działającą na naszym rodzimym rynku. Blisko, zawsze pod ręką, dzięki czemu oszczędzę Wam niepotrzebnych stresów. Ceny również dostosowałam do radomskich portfelów ;)

Planowanie i realizacja własnego ślubu i wesela również dała mi dużo satysfakcji i przekonała mnie, że odnajduję się w tej roli. Jestem niesamowicie szczęśliwa, gdy samodzielnie reżyseruję, kreuję, a także organizuję ważne uroczystości. Cudownie jest uczestniczyć w takich pięknych chwilach i widzieć radość u kochających się par. Bardzo lubię ludzi i chętnie im doradzam. Jestem dobrze zorganizowana i otwarta na wszelkie wyzwania.

Moją wiedzę i umiejętności potwierdza certyfikat „Wedding Planner”, który otrzymałam w ramach ukończenia szkolenia Akademii Konsultantów Ślubnych. Dodatkowo uzyskałam tytuł magistra z Zarządzania w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie zdobyłam dużą wiedzę z marketingu, zarządzania i planowania.
Zapraszam do kontaktu i pięknej przygody!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Radom, Oprawa, Konsultant ślubny

Powrót