Zapytanie
795... telefon

Mucha z Welonem Wedding Planners

Kròlewska, 74, Milanówek, Mazowieckie,

W pobliżu: Warszawa, Legionowo, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Żyrardów, Sochaczew, Otwock, Radom, Piaseczno, Mińsk Mazowiecki, Garwolin, Rawa Mazowiecka, Wyszków, Ciechanów, Łowicz

795... telefon
Wyświetleń: 558


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

1000 zł

Mucha z Welonem Wedding Planners

Jesteśmy butikową agencją ślubną. Organizujemy ceremonie zaślubin i przyjęcia weselne w całej Polsce. Naszą rolą jest zadbanie o każdy szczegół uroczystości. Oferujemy Wam kompleksowe wsparcie na wszystkich etapach przygotowań. Do każdej pary podchodzimy w sposób indywidualny, przygotowując ofertę dopasowaną do jej potrzeb.

Zależnie od Waszych oczekiwań możemy pomóc w:
• formalnościach związanych z zawarciem związku małżeńskiego;
• wyborze miejsca przyjęcia weselnego i motywu przewodniego imprezy;
• dekoracji kościoła i oprawie florystycznej przyjęcia weselnego;
• wyborze sprawdzonych podwykonawców m.in. fotografa, kamerzysty, oprawy muzycznej, bufetu słodkiego, fryzjera czy makijażystki
• wyborze garderoby ślubnej.

Każdy projekt realizujemy z pełnym zaangażowaniem i dokładamy wszelkich starań aby nasi Klienci i ich bliscy na długo pamiętali ten dzień i czuli satysfakcję ze współpracy z naszą firmą. Dbamy również o partnerskie relacje z naszymi podwykonawcami, stosując w naszej pracy podejście win-win.

Dodatkowo możemy Wam także pomóc w organizacji wyjątkowych i niezapomnianych zaręczyn oraz niepowtarzalnej rocznicy ślubu. Jeśli chcecie powierzyć nam tylko wybrane elementy organizacji swojej uroczystości, jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Z nami Ten dzień będzie niezapomniany nie tylko dla Was, ale również dla zaproszonych gości, którzy będą razem z Wami celebrować te wspaniałe chwile!

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Milanówek, Oprawa, Konsultant ślubny

Powrót