Zapytanie
883... telefon

Natalia Lewandowska Wedding Planner i Mistrz Ceremonii

Wrocław, Dolnośląskie,

W pobliżu: Trzebnica, Legnica, Rawicz, Dzierżoniów, Świdnica, Wałbrzych, Oława, Lubin, Oleśnica, Milicz, Kępno, Kąty Wrocławskie, Bielany Wrocławskie, Namysłów, Oborniki Śląskie

883... telefon
Wyświetleń: 358


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Natalia Lewandowska Wedding Planner i Mistrz Ceremonii


Zorganizuję dla Was magiczny ślub i wesele. Stworzę scenariusz ślubu humanistycznego i poprowadzę ceremonię.
Poznasz mnie po szerokim uśmiechu, zaangażowaniu i pasji w oczach. Jestem certyfikowanym Wedding Plannerem i Mistrzem Ceremonii Symbolicznej, dzięki współpracy ze mną niczym nie musisz się martwić. Dla każdej pary przygotowuję indywidualną ofertę, dbam o to, żebyście w dniu ślubu byli spokojni i zrelaksowani, czuwam nad wszystkim - Wy możecie cieszyć się sobą i świętować miłość.
Jestem skrupulatna, sumienna i lojalna, a moje Pary są dla mnie najważniejsze. Podczas negocjacji z innymi wykonawcami dbam o Wasz interes najlepiej jak tylko można. Dzięki mnie zaoszczędzicie czas i rozsądnie zaplanujecie wydatki.

W zakres usług wchodzą:

- kompleksowa lub częściowa organizacja dnia ślubu i wesela,
- planowanie budżetu wesela,
- scenariusz dnia ślubu i wesela,
- koordynacja dnia ślubu i wesela,
- konsultacja ślubna,
- stworzenie scenariusza ceremonii symbolicznej/humanistycznej,
- prowadzenie ceremonii symbolicznej/humanistycznej.

Posługuję się językiem angielskim i chińskim, specjalizuję się we współpracy z obcokrajowcami oraz protokole dyplomatycznym. W pełni angażuję się w każdą współpracę, dlatego szczególnie zależy mi na relacji z Parą Młodą. Jestem z Wami w stałym kontakcie, odpowiadam na bieżąco na pojawiające się pytania. Pilnuję terminów, przypominam, podpowiadam, proponuję sprawdzone rozwiązania, ale zawsze najważniejsze jest Wasze zdanie i Wasze preferencje. Wyróżniają mnie pasje, którym poświęcam się w życiu prywatnym, ale także inspirują mnie w pracy wedding plannera - chętnie opowiem Wam więcej osobiście!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Wrocław, Oprawa, Konsultant ślubny

Powrót