Zapytanie
695... telefon

Pomarańczlova Para Młoda

Zielińskiego, Wrocław, Dolnośląskie,

W pobliżu: Trzebnica, Legnica, Rawicz, Dzierżoniów, Świdnica, Wałbrzych, Oława, Lubin, Opole, Oleśnica, Ostrów Wielkopolski, Kępno, Bielany Wrocławskie, Kluczbork, Namysłów

695... telefon
Wyświetleń: 224


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

500 zł

Pomarańczlova Para Młoda - organizacja ślubów i wesel


Jestem Wedding Plannerką organizującą śluby polskie i międzynarodowe. Pracuję na terenie Dolnego Śląska i poza granicami Polski.

Moim parom okazuję pełne zaangażowanie. Jestem osobą odpowiedzialną, która będzie czuwać nad każdym detalem, skutecznie eliminując nieprzewidziane sytuacje i zapewniając Ci pełen komfort i spokój w trakcie przygotowań i uroczystości.

Jakiś czas temu zaczęłam się zastanawiać co rzeczywiście mnie cieszy i daje satysfakcję. Zdałam sobie też sprawę, że to co obecnie robię zawodowo nie do końca mi odpowiada. Odkryłam, że największą radość sprawia mi organizowanie wyjątkowych okazji dla bliskich i nie tylko.... stąd zaczęłam działać jako Wedding Plannerka.

Sama organizowałam swój ślub i wesele jakiś czas temu stąd wiem jak trudno o wszystkim pamiętać i panować, kiedy tyle osób uczestniczy w tym przedsięwzięciu. Stąd też doskonale wiem, jak pomóc Parom Młodym, żeby poczuły się bezpiecznie i spokojnie.

Uśmiech, dobra zabawa, spokój to rzeczy, które chcę zapewnić moim Parom podczas naszej współpracy

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Wrocław, Oprawa, Konsultant ślubny

Powrót