Zapytanie
884... telefon

S HE Wedding Planner

Wrocław, Dolnośląskie,

W pobliżu: Jelenia Góra, Legnica, Dzierżoniów, Świdnica, Wałbrzych, Mielec, Lubin, Oleśnica, Jawor, Bielany Wrocławskie

884... telefon
Wyświetleń: 126


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

S HE Wedding Planner - profesjonalna konsultantka ślubna


Cześć!

Nazywam się Dominika Laska i jestem założycielką Agencji Ślubnej She Wedding. Moim celem jest spełnianie marzeń moich klientów oraz zapewnianie im spokojnej i przyjemnej atmosfery podczas całego procesu planowania ślubu. Dbam o każdy detal, negocjuję z dostawcami, koordynuję harmonogram i rozwiązuję ewentualne problemy. 

Chcę, abyście mogli cieszyć się swoją miłością i zaufać mi jako profesjonalistce i przyjaciółce. Zapraszam Was do kontaktu ze mną i opowiedzenia mi o Waszych wizjach. Razem stworzymy Wasz wymarzony ślub!

Oferta: 

  • Konsultacja i wstępny kosztorys - bezpłatne spotkanie, na którym omówimy Wasze wizje, potrzeby, preferencje i budżet. Na tej podstawie przygotuję dla Was bezpłatnie, wstępny kosztorys wesela, który pomoże Wam zaplanować wydatki, oszczędzić czas i niepotrzebne nerwy.
  • Organizacja ślubu i wesela - pełna obsługa Waszego wyjątkowego dnia od A do Z. Jest to idealna usługa dla tych z Was, którzy nie mają czasu lub nie wiedzą jak zacząć samodzielnie planować dzień ślubu. Zajmę się wszystkimi sprawami, niezbędnymi do zapewnienia Wam spokoju i komfortu w dniu przyjęcia.
  • Koordynacja dnia wesela - usługa dla tych z Was, którzy samodzielnie zorganizowali swój ślub i wesele, ale nie chcą martwić się o nic w tym wyjątkowym dniu. Zaufajcie mi jako Waszej osobistej asystentce, która zadba o wszystko, co jest niezbędne do stworzenia Waszego wymarzonego ślubu.

Lokalizacja

Wasze opinie

A Anna 2024-04-04 11:33:28

Ocena: 5

Zdecydowanie Polecam ! Zaangażowanie, Profesjonalizm i ogromne wsparcie

Tagi: Wrocław, Oprawa, Konsultant ślubny

Powrót