Zapytanie
783... telefon

Śluby Słowiańskie Kalina Niedźwiecka

ul. Raciborska 16, Warszawa, Mazowieckie,

W pobliżu: Pruszków, Nowy Dwór Mazowiecki, Otwock, Radom, Piaseczno, Płock, Mińsk Mazowiecki, Wołomin, Grójec, Garwolin, Marki, Siedlce, Płońsk, Sokołów Podlaski

783... telefon
Wyświetleń: 138


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Śluby Słowiańskie Kalina Niedźwiecka - organizacja wyjątkowych ślubów


Dzień dobry, cześć!

Nazywam się Kalina Niedźwiecka, a Śluby Słowiańskie stanowią dla mnie fascynującą podróż w głąb naszych korzeni oraz magicznej tradycji przodków. To nie tylko uroczyste Ceremonie, to mistyczne połączenie z naturą i duchem naszej kultury.

Podczas organizacji Ślubu kieruję się zasadą, że każdy detal ma znaczenie. Dbam o to, aby wydarzenie było doświadczeniem, do którego często będziecie wracać – Wy oraz Wasi bliscy. To głębokie przeżycie, które pozwala poczuć się częścią czegoś większego, czegoś, co ma korzenie sięgające wieków. To chwila, kiedy czujemy się połączeni z naturą w jej najpiękniejszej formie. To symboliczna opowieść o ogniu i wodzie, które dopełniają Waszą miłość.

Moje osobiste doświadczenie? Wszystko się zaczęło od mojego własnego Ślubu Słowiańskiego. To było coś niezwykłego – energia natury, bliskość żywiołów, pełna naturalność. To właśnie wtedy narodziła się we mnie chęć przekazywania tej tradycji innym. Postanowiłam, że chcę ją pokazać całemu światu.

W mojej roli nie ograniczam się do organizacji wydarzenia – razem z Wami kreuję chwile, które na zawsze zapiszą się w Waszych sercach. Tworzę autorski scenariusz, dopasowany do Waszego stylu, potrzeb, wizji i pragnień. Jestem z Wami w stałym kontakcie – doradzam, pomagam, wspieram. Zapraszam Was do odkrywania piękna tradycji słowiańskich. Razem stworzymy coś naprawdę niezwykłego!

Marzycie o niezwykłej Ceremonii, która wyrazi Waszą naturę? Porozmawiajmy o Waszym wymarzonym Ślubie. 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Warszawa, Oprawa, Konsultant ślubny

Powrót