Zapytanie
694... telefon

Vesper Weddings - Profesjonalna organizacja przyjęć ślubnych

Częstochowa, Śląskie,

W pobliżu: Katowice, Chorzów, Gliwice, Zabrze, Włoszczowa, Bytom, Pyrzowice, Dąbrowa Górnicza, Kędzierzyn-Koźle, Piotrków Trybunalski, Krapkowice, Opole, Kluczbork, Radomsko, Wieluń

694... telefon
Wyświetleń: 367


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

6500 zł

Vesper Weddings - Profesjonalna organizacja przyjęć ślubnych

Witajcie,

Nazywam się Monika Tomczak i jestem certyfikowaną wedding plannerką z certyfikatem akademii, rekomendowanej przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych. Marka Vesper Weddings jest połączeniem mojej wielkiej pasji do organizacji i zamiłowania do tematyki ślubnej. Umiejętności potrzebne do zawodu konsultantki ślubnej zdobyłam w pracy w marketingu, w której koordynowałam projekty marketingowe znanych marek i organizowałam duże eventy branżowe. Profesjonalizm i dokładność to cechy, które towarzyszą mi w zawodzie wedding plannerki na co dzień. 

Jestem entuzjastką przyjęć ślubnych pełnych pięknych emocji i niewymuszonej elegancji. Wyznaję zasadę, że to szczegóły i detale świadczą o spójnej, dopasowanej całości. 

Dzięki współpracy z Vesper Weddings zyskacie czas, spokój, wsparcie na każdym etapie przygotowań i rozwiązania dopasowane do Waszych potrzeb. Zajmujemy się kompleksową i częściową organizacją wesel, koordynacją dnia ślubu, organizacją wesel plenerowych, wesel międzynarodowych i za granicą, a także organizujemy kreatywne wieczory panieńskie. Działamy na terenie całej Polski. 

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Częstochowa, Oprawa, Konsultant ślubny

Powrót