Zapytanie
_ telefon

Wedding Planner Organizacja Ślubów i Wesel

Rzeszów, Podkarpackie,

W pobliżu: Ropczyce, Dębica, Jarosław, Mielec, Przemyśl, Jasło, Krosno, Brzozów, Kolbuszowa, Boguchwała, Jasionka, Łańcut

_ telefon
Wyświetleń: 177


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Wedding Planner Organizacja Ślubów i WeselKościół, sala, zaproszenia, kamerzysta, muzyka, kwiaty, dekoracje, suknia ślubna, fryzura i makijaż, buty, dodatki, garnitury, smokingi, obrączki, ciasta i tort, formalności, atrakcje dla gości... To jest tylko część spraw, z którymi musi się zmierzyć Młoda Para.

Organizacja ślubu wydaje się łatwa – w końcu robili to Nasi Rodzice, Dziadkowie i każde wesele wspomina się do dzisiaj, jednak ogrom firm działających w branży ślubnej spowodował, że nie wiemy, w co ręce włożyć. 

Od czego zacząć? Co, z czym skomponować? Co ma współgrać, co uzupełniać? Jak to zrobić, żeby wszyscy goście byli zadowoleni, zauroczeni miejscem i zaskoczeni atmosferą?

Właśnie w tym momencie z pomocą pojawia się WEDDING PLANNERKA. Osoba, która trzyma piecze nad wszystkimi usługodawcami, formalnościami, aranżacją całego dnia, który powinien być dla Was dniem wyjątkowym. W dniu ślubu zaczniecie iść nową drogą życia. Pozwólcie mi na to, aby sprawić żeby był cudowny.

Jeśli jesteście zainteresowani, abym czuwała nad Waszym ślubem skontaktujcie się ze mną!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Rzeszów, Oprawa, Konsultant ślubny

Powrót