Zapytanie
574... telefon
Wyświetleń: 408


Średnia ocena: 5 z 7 głosów

Zobacz opinie

Wedding Planner Superstar

Zajmuję się organizacją oraz koordynacją ceremonii ślubu oraz przyjęcia weselnego, udzielam także konsultacji. Od 10 lat projektuję inspirujące wydarzenia. Oprawa ślubna, którą zapewniam, jest jedyna w swoim rodzaju i niezmiennie dostosowana do osobowości oraz oczekiwań Młodej Pary – niezależnie od tego, czy jest to kameralne przyjęcie czy bajeczny ślub w stylu glamour. Pracuję w całej Polsce, ale Warszawa, Kraków, Kielce to miasta, w których zorganizowałam najwięcej eventów.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

D Dominika 2024-05-02 19:32:06

Ocena: 5

Alinka to nasza dobra wróżka, nie wyobrażamy sobie tego dnia bez niej! polecamy każdemu!

G Gabriela Nowak 2023-12-17 19:27:50

Ocena: 5

Alina zorganizuje Ci ślub, o którym marzysz. W miejscu ceremonii i przyjęcia potrafi stworzyć cuda. Jej profesjonalizm, doświadczenie i wyczucie estetyki sprawią, że każdy aspekt związany z twoim ślubem oraz weselem będzie dopracowany do perfekcji. Przez cały dzień ślubu będzie trzymać rękę na pulsie, więc Ty możesz zająć się tylko przyjemnościami i w pełni z niego korzystać.

B Barbara 2023-10-30 21:54:13

Ocena: 5

Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z naszego wyboru współpracy z Aliną w roli koordynatorki naszego ślubu. Od samego początku wszystko układało się idealnie. Scenariusz naszej uroczystości został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i całkowicie dostosowany do naszych oczekiwań. Alina zawsze była dostępna, odpowiadając na nasze pytania nawet w nietypowych godzinach. Jej troska i wsparcie sprawiły, że stres związany z planowaniem ślubu i przyjęcia został zminimalizowany. Nasi goście również byli zachwyceni poziomem profesjonalizmu i organizacji.

P Piotrek Bajon 2023-10-09 10:38:51

Ocena: 5

Dziękujemy Alinie za fantastyczną organizację naszego ślubu w Krakowie. Mieszkając w UK nie mogliśmy zajac się wszystkimi sprawami na miejscu,a Alina wsparła nas w każdym możliwym drobiazgu Polecamy

P Paweł Goliszewski 2023-09-04 18:39:26

Ocena: 5

Konstancja i Alina to prawdziwe superstars! Dziewczyny to 100% profesjonalistki pełne pozytywnej energii. Organizowały wesele znajomych w którym uczestniczyłem i pomimo niestandardowej lokalizacji oraz bardzo wymagającej pary młodej, wszystko było dopięte na ostatni guzik. Gorąco polecam!

A Anka 2023-08-02 08:23:55

Ocena: 5

Jeśli kiedyś będziecie zastanawiać się czy warto skorzystać z usług wedding plannerki, to ja Wam mówię - nie wahajcie się tylko róbcie to. A już szczególnie jeśli chcecie mieć pewność, że wszystko będzie zaopiekowane i dopięte na ostatni guzik, to Alina jest osobą, której potrzebujecie, trust me! Ala była nieocenioną pomocą i wsparciem podczas organizacji naszego wesela - jest cudowną i ciepłą osobą, znoszącą wszystkie humorki przyszłej panny młodej 🤡, śledzi na bieżąco trendy, w mig potrafi wszystko załatwić, ma energii za stu i potajemnie odprawia chyba szamańskie obrzędy przeganiające chmury deszczowe - naprawdę czuć, że Alina kocha to co robi, a my nie mogliśmy trafić lepiej ❤️‍🔥

M Maria 2023-06-28 13:57:32

Ocena: 5

I wanted to take a moment to express my deepest gratitude for the incredible job you did in planning and executing my wedding. From start to finish, everything was absolutely perfect, and I couldn't be happier with how everything turned out. Your attention to detail was truly remarkable, and it was clear that you put in an enormous amount of effort to ensure that every aspect of the day was flawless. From the beautiful decorations to the delicious food, everything was simply stunning, and I received countless compliments from my guests about how incredible everything was. Thank you so much for all of your hard work and dedication. Your professionalism and expertise made the entire planning process stress-free and enjoyable, and I will always be grateful for the amazing memories that you helped create. I would recommend you to anyone in a heartbeat, and I can't thank you enough for making my wedding day the best day of my life.

Tagi: Kraków, Oprawa, Konsultant ślubny

Powrót