Zapytanie
692... telefon


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

300 zł

What a Day!  - Profesjonalni konsultanci ślubni


Planujesz wesele? Nie wiesz jak się do tego zabrać? Skontaktuj się z nami! A my zorganizujemy wesele Waszych marzeń!

Zajmiemy się Waszym ślubem i weselem we wszystkich aspektach - od początku planowania aż po realizację. Jeśli potrzebujecie konsultacji i doradztwa w innym zakresie, również jesteśmy do Waszej dyspozycji. Szukacie pomocy w koordynacji samego dnia ślubu? Oczywiście, chętnie się tym zajmiemy. Jesteśmy po to, aby Wasze chwile były wyjątkowe.

Jesteśmy po to, aby Wasze chwile były wyjątkowe. Chcemy dać Wam satysfakcję z Waszego przedsięwzięcia, dlatego wychodzimy z założenia, że musimy zapewniać atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Mnogość usług i aspektów, w jakich możemy Wam pomóc sprawia, iż oferty cenowe dostosowujemy indywidualnie dla każdego z Was.

Nie jesteśmy zwykłymi konsultantami! What a Day! jest po to, aby pomóc spełnić marzenia oraz przygotować Wasze wydarzenie od początku do końca. Dla Was stworzymy nieszablonowe rozwiązania, a to wszystko dzięki naszemu doświadczeniu i kreatywności. Wybierając nas możecie być pewni, że macie do czynienia z osobami, które kochają to co robią, a także z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdego z osobna. Służymy Wam również, jeśli chodzi o polecenie godnych zaufania profesjonalistów, z którymi zaprzyjaźniliśmy się przez lata naszej współpracy. Efekty naszej pracy to liczne grono szczęśliwych klientów, których mieliśmy przyjemność poznać, a oni ocenili nas we wspaniałych referencjach.

Lokalizacja

Wasze opinie

D Dagmara 2017-07-24 14:15:18

Ocena: 5

Serdecznie dziękujemy za zorganizowanie nam przepięknego wesela! Wszystko dopracowane do perfekcji! Szybki, łatwy kontakt nawet z za granicy :) Ogromne podziękowania chcielibyśmy skierować w kierunku Pani Aleksandry. Cudowna kobieta, niezawodna, i bardzo wyrozumiała. Zawsze uśmiechnięta oraz cierpliwa, do ostatniego momentu ze spokojem odpisywała na każdą wiadomość! to było wesela naszych marzeń! :)

Tagi: Kraków, Oprawa, Konsultant ślubny

Powrót