Zapytanie
536... telefon
Wyświetleń: 2122


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Adriano Calitri

Bycie mężczyzną nie należy do najłatwiejszych zadań. To zazwyczaj kręta oraz wyboista droga, jaka towarzyszy w dążeniu do celu. Jednak, bez względu na wszystko jest to rodzaj wyjątkowej przygody – pełnej doznań oraz adrenaliny związanej z podejmowaniem decyzji. 

Dlatego poprzez niezależną i wysokiej klasy modę pragniemy ukazać świat mężczyzn – jako niepowtarzalną przygodę z nutą włoskiej sprezzatury oraz wielkomiejskiego szyku. To nasza misja, dzięki której od 2005 roku dostarczamy mężczyznom garnitury, koszule, galanterię męską, a także odzież casualową wprost z doliny węgla kamiennego – Śląska.

Projektując nasze produkty kierujemy się wygodą, ponadczasowością, najwyższej jakości tkaninami oraz krawiectwa. Sprawia to, że każdy wykonany przez nas element garderoby jest starannie wytworzony oraz na bieżąco ulepszany w oparciu o opinie naszych klientów. 

Prężny rozwój, wiara w sukces oraz poczucie misji wspierania mężczyzn w ich codziennych zadaniach sprawiły, że nasza sieć sklepów obejmuje butiki w Tychach, Katowicach, Jaworznie, Gliwicach, Czechowicach-Dziedzicach, Tarnowskich Górach, Łodzi, Sosnowcu i nadal się rozwija. W ten sposób dostarczamy światowej klasy krawiectwo, dając kolejny powód do bycia spełnionym mężczyzną.

Another reason to be a man
Adriano Calitri

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Katowice, Ona i On, Moda męska, Garnitury Ślubne

Powrót