Zapytanie
533... telefon

Andre grand

ul. Floriańska 14, Kraków, Małopolskie,

W pobliżu: Skawina, Wieliczka, Bochnia

533... telefon
Wyświetleń: 1294


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

ANDRE GRAND

Marka Andre Grand od lat prezentuje światowy poziom w jakości oferowanych kolekcji.

Kwintesencją niezwykłości tej garderoby są tkaniny. Pochodzą z najlepszych brytyjskich i włoskich tkalni a surowiec do ich pordukcji z całego świata Niektóre z przędz mają grubość 14 mikrometrów, więc są czterokrotnie ciensze od ludzkiego włosa. Kaszmir, wełnę, jedwab w klasycznych barwach i wzorach firmują najlepsi. To ekstraklasa w tej branży. Powód? Ubranie z takiej tkaniny można kształtować jak plastelinę, jest lekkie jak piórko, przewiewne, jedwabiste.

Oprócz wspaniałych tkanin światowych manufaktur- wysoko skrętnych wełen SUPER 150S, kaszmiru, jedwabiu, ekskluzywne wykończenie stanowią również takie dodatki jak: podszewka Bemberg, uszlachetniona bawełna, ręcznie wykonane guziki z rogu bawolego, czy jedwabne nici.
Garnitury opatrzone metką Andre Grand to gwarancja ręcznego krojenia oraz szycia wywodzącego się z najlepszych angielskich i włoskich szkół.

To więcej niż nazwa, to sposób życia.

Oferta salonu to nie tylko garnitury i marynarki, lecz także doskonałe obuwie wykonane metodą goodyear (szyte ręcznie), koszule z egipskiej bawełny i jedwabne dodatki.


Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kraków, Ona i On, Moda męska, Garnitury Ślubne

Powrót