Zapytanie
797... telefon

CRUX Personal Tailoring

ul. Raciborska 17, Kraków, Małopolskie,

W pobliżu: Skawina, Dobczyce, Wieliczka, Myślenice, Wadowice, Niepołomice, Przytkowice

797... telefon
Wyświetleń: 1060


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

CRUX Personal Tailoring

CRUX PERSONAL TAILORING to najwyższej jakości produkty, na które składają się staranie dobrane tkaniny, perfekcyjna harmonia kroju oraz solidne i fachowe wykonanie.
Firma powstała 2007 roku w oparciu o wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania i szycia klasycznej odzieży męskiej. Naszą nieodłączną dewizą jest teza, że o powodzeniu marki decydują ludzie, dlatego nasz klucz do sukcesu to zespół ludzi o najwyższych kwalifikacjach i umiejętnościach, który przez szereg lat pracy zdobywał cenne doświadczenie zawodowe w najbardziej renomowanych zakładach odzieżowych powojennej Polski.

Klient marki CRUX PERSONAL TAILORING to mężczyzna pewny swojej wartości, który poprzez ubiór podkreśla swoją osobowość, stawia sobie wysokie wymagania i dąży do wyznaczonego celu. W jego osiągnięciu pomaga mu nienaganny wygląd, który może sobie zagwarantować dzięki naszej marce. 

Każda nasza kolekcja stanowi odzwierciedlenie najnowszych trendów światowej mody, ale jednocześnie zawiera nutę ponadczasowej klasyki. Zamiłowanie do detali sprawia, że nasze produkty posiadają nie tylko najwyższą jakość, ale wyróżniają się i mają swój indywidualny charakter. Zapewniamy szeroki wybór modeli dostosowanych do każdej okazji. Dzięki temu są one odpowiednie dla mężczyzn w każdym wieku, ponieważ nie wiek, ale podejście do życia, jest wspólnym mianownikiem naszych Klientów.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kraków, Ona i On, Moda męska, Akcesoria i Dodatki Ślubne, Garnitury Ślubne

Powrót