Zapytanie
600... telefon


Średnia ocena: 5 z 4 głosów

Zobacz opinie

Giacomo Conti

Włoski szyk i wyczucie stylu. Polska marka Giacomo Conti od ponad 10 lat kreuje modę męską w kanonie nowoczesnej, niewymuszonej elegancji.  Projekty wychodzące spod skrzydeł wybitnych projektantów są nie tylko wykonane z najlepszych jakościowo tkanin sprowadzanych od  europejskich producentów, ale również wpisane w najnowsze, światowe trendy.

Kolekcja ślubna Giacomo Conti to przestrzeń do niepowtarzalnych historii, opowiedzianych indywidualnymi potrzebami naszych klientów. Najlepszy styl połączony z perfekcyjnym krawiectwem zmieniają zakup garnituru ślubnego w osobisty proces kreacji męskiej elegancji.

Harmonijne i stylowe wzornictwo, dostępne jest w bogatej ofercie kolorystycznej. Garnitury, marynarki, spodnie i dodatki Giacomo Conti są kluczem do stworzenia idealnej stylizacji dla Pana Młodego.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Łukasz 2020-03-18 13:11:31

Ocena: 5

Profesjonalizm, jakiego oczekiwałem od takiego sklepu. Detale pracy pracowników, na najwyższym poziomie, czego nie doswiadczyłem w żadnym innym tego typu miejscu. Polecam

M Michał 2019-10-28 10:20:07

Ocena: 5

Duża i kompleksowa pomoc przy wyborze garnituru, dwa razy na przestrzeni kilku lat. Panie nie są nachalne, bardzo taktownie sugeruja rozne rozwiazania. W obu przypadkach przedstawionych kilka spójnych opcji, i na koniec rabat przy zakupie garnituru i koszuli. Efekt bardzo zadowalający, choć muszę też przyznać, że mój typ budowy ciała generalnie dobrze wpasowuje sie w garnitury.

S Szymon 2019-10-11 13:22:41

Ocena: 5

To co wyróżnia ten sklep to zawsze bardzo dobra obsługa, darmowe poprawki krawieckie i rabaty dla stałych klientów. Po marynarki tylko tutaj. Wracam co jakiś czas

K Kuba 2019-10-02 07:17:37

Ocena: 5

Polecam, mają świetne garnitury!

Tagi: Poznań, Ona i On, Moda męska, Akcesoria i Dodatki Ślubne, Garnitury Ślubne

Powrót