Zapytanie
690... telefon


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

280 zł / os

Liczba gości

od 15 do 50

Sprawdź nasze wolne terminy

sobota, 20 maja 2023
Ostatni termin w maju - Agroturystyka DoWoli

sobota, 23 września 2023
Ostatni termin we wrześniu - Agroturystyka DoWoli

sobota, 07 października 2023
Termin na październik. - Agroturystyka DoWoli

Pomożemy sprawić, aby wasze wesele to były jedne z najpiękniejszych dni jakie będziecie wspominać w życiu. Nasz dom jest wkomponowany w sielską okolicę i ma rustykalny charakter. Współpracujemy z wieloma podwykonawcami, także wesele uda się przygotować kompleksowo i bezstresowo. Mamy do zaoferowania piękne pokoje dla gości, pyszne potrawy weselne, domowe i bardziej wyszukane. Możemy zaproponować bardzo ciekawy program na umilenie czasu Parze Młodej i weselnikom. Umiemy zaopiekować się gośćmi.

Organizujemy wesela do 50 osób. Mamy 32 miejsca noclegowe. Jeśli nocujących gości jest więcej mogą spać po sąsiedzku w innych agroturystykach naszej wioski, do  1 km odległości. U nas nie ma limitu czasu na zabawę weselną, można się bawić do rana bez dodatkowych opłat. Nie pobieramy korkowego czy talerzykowego.
Preferujemy wesela 3-dniowe i dłuższe wg zasady slow wedding, ale robimy też jedno nocne, dwudniowe.

Agroturystyka DoWoli

Wolimierz to spokojna wieś pod Górami Izerskimi z dala od ruchliwych dróg i wielkomiejskiego zgiełku. Z okien i tarasu naszego domu rozciąga się przepiękny widok na pogórze i pobliskie łąki.
Nasz dom jest wkomponowany w miejscową łużycką architekturę. Do dyspozycji gości jest karczma z jadalnią i kominkiem, sala taneczna, taras z widokiem, duży ogród z miejscem na ognisko i murowanym grillem. Zapraszamy do obejrzenia filmu z domu na naszym profilu.

Naszym gościom oferujemy:

• noclegi (wszystkie pokoje z łazienkami),
• domową i światową kuchnię,
• organizację wesel, urodzin, imprez integracyjnych.

Zapraszamy do naszego domu :)

  • Noclegi
  • Ogród
  • Miejsce zabytkowe
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

E Edyta 2023-03-16 15:30:28

Ocena: 5

Spędziliśmy w DoWoli wspaniały i niezapomniany czas podczas naszego wesela :)) Dom jest przepiękny, atmosfera była bardzo pozytywna. Nie ma tam marmurów ale dla mnie to nawet lepiej. Jest klimatyczny rustykalny styl, dużo drewna i zieleni, sielska atmosfera, zero napinki. Obsługa uśmiechnięta i profesjonalna. Wszystko mieliśmy ustalone przed naszym pobytem. Robiliśmy wesele 3 dniowe z ceremonią na ogrodzie. Była nawet jedna miła niespodzianka :) Będziemy tam wracać wspominając ten piękny czas z rodziną i przyjaciółmi.

Tagi: Wolimierz, Lokale weselne, Nietypowe miejsca, Rustykalne Wesele, Wesele i Ślub w Plenerze, Wesele z Noclegiem

Powrót