Zapytanie
666... telefon

Agroturystyka Siedlisko

Chłopków 90, Frampol, Lubelskie,

W pobliżu: Józefów, Janów Lubelski, Tomaszów Lubelski, Zamość, Kraśnik, Biłgoraj, Zwierzyniec, Modliborzyce, Krasnobród, Szczebrzeszyn

666... telefon
Wyświetleń: 965


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 10 do 40

Agroturystyka Siedlisko

Pobyt w Siedlisku to powrót do prawdziwej, polskiej wsi, gdzie rano pieje kogut, powietrze pachnie rosą a wieczorem rechoczą żaby.

Tutaj cisza brzmi jak nigdzie indziej, a kilkadziesiąt gatunków ptaków umila czas spędzony na świeżym powietrzu.

Nasza oferta skierowana jest do osób ceniących i kochających spokój, naturę, przyrodę i prostotę wsi. Dla tych, którzy potrafią docenić czas spędzony z dala od miasta, w wyjątkowym miejscu.

Ale też dla osób lubiących aktywnie spędzać czas na rowerze, w kajaku lub pieszo i chcieliby odnaleźć nieznane zakątki Roztocza Zachodniego. Jest tu wiele ścieżek i tras rowerowych, których nie ma w przewodnikach. Lubiącym ruch chętnie je wskażemy.

Wokół domu jest dużo przestrzeni, plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko, kamienna altana z grillem i piecem chlebowym. Obok – ogród warzywny i stary sad owocowy. Jest miejsce do gry w piłkę i przestronny parking. Mamy też do dyspozycji kilka rowerów.

W osobnym budynku urządzonym także w stylu wiejskich klimatów zorganizowaliśmy salę biesiadną na wspólne spotkania czy okolicznościowe imprezy. Może ona pomieścić nawet 30-40 osób z okazji np. rodzinnych uroczystości albo firmowych spotkań.

Na tarasie przed domem, zwłaszcza latem można swobodnie się rozkoszować przy porannej kawie lub podwieczorku (świetne miejsce do obserwacji przyrody i dzikich zwierząt)

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Parking

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Frampol, Lokale weselne, Nietypowe miejsca, Wesele z Noclegiem

Powrót