Zapytanie
790... telefon

Agroturystyka w Jabłoniowym Sadzie

Jeżyce 46, Darłowo, Zachodniopomorskie,

W pobliżu: Koszalin, Sławno, Mielno, Dąbki, Jarosławiec

790... telefon
Wyświetleń: 193


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 2 do 30

Agroturystyka w Jabłoniowym Sadzie

Zapraszamy do naszego domu stojącego we wsi Jeżyce, położonej niedaleko tętniącego turystycznym gwarem w sezonie Darłówka. Bliskość morza (10 km) sprawia, że lokalizacja naszego domu jest bardzo atrakcyjna zarówno latem jak i zimą. Usytuowanie nieopodal lasów, ścieżek nadających się na piesze i rowerowe wycieczki sprawia, że pobyt „W jabłoniowym sadzie” może być przyjemny o każdej porze roku.

Do dyspozycji Gości oddajemy 4 pokoje 2,3,4-osobowe z łazienkami i dostępem do wspólnej kuchni i jadalni. W ogrodzie znajduje się boisko do gry w siatkówkę, miejsce na ognisko, miejsce na grilla, piaskownica ze zjeżdżalnią i wiele innych. Bibliofile mogą zaszyć się w hamaku, na leżaku lub zwyczajnie pod kołdrą z książką, których wybór pozostaje do dyspozycji Gości, podobnie jak kolekcja gier planszowych stanowiących doskonałą zabawę dla całej rodziny. Mile widziani są Goście ze zwierzętami, gdyż właściciele to entuzjaści czworonożnych przyjaciół.

Agroturystyka w Jabłoniowym Sadzie to miejsce, w którym mogą Państwo zorganizować przyjęcie okolicznościowe. Oferujemy także możliwość zorganizowania wesela w plenerze. 

Zapraszamy do kontaktu w celu poznania więcej szczegółów

  • Noclegi
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Parking
  • Catering

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Darłowo, Lokale weselne, Nietypowe miejsca, Wesele i Ślub w Plenerze, Wesele z Noclegiem

Powrót