Zapytanie
790... telefon

Catering Ambrozja

Węgierska 147, Dynów, Podkarpackie,

W pobliżu: Rzeszów, Ropczyce, Dębica, Jarosław, Przeworsk, Przemyśl, Jasło, Krosno, Sanok, Strzyżów

790... telefon
Wyświetleń: 2199


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

165 zł / os

Liczba gości

od 50 do 250

Catering Ambrozja

Catering Ambrozja to rodzinna firma z bogatym doświadczeniem, tradycją i historią. Wyróżnia nas przede wszystkim to, że przedkładamy jakość nad ilość. Rozwijamy naszą pasję - jaką jest gotowanie - nieprzerwanie od wielu lat, dzięki czemu dysponujemy doświadczeniem, fachową wiedzą, rozbudowanym zapleczem gastronomicznym oraz profesjonalnym, kreatywnym personelem.

Posiadamy doświadczenie w kompleksowej organizacji i obsłudze gastronomicznej różnego rodzaju imprez okolicznościowych, przez co Państwa przyjęcie zostanie zrealizowane od “A-Z” . Oprócz kwestii gastronomicznej zajmujemy się również dekoracją sal i kościołów. Jesteśmy bardzo elastyczni jeśli chodzi o dobór menu. Każdorazowo ustalamy i wyceniamy Państwa wybór indywidualnie.

Dbamy o to, żeby przygotowane przez nas posiłki były nie tylko zdrowe i urozmaicone, ale przede wszystkim smaczne. Nasza profesjonalna obsługa kelnerska dołoży wszelkich starań, aby zapewnić Państwu i gościom niezwykłą atmosferę, która zapisze się wśród najlepszych wspomnień.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Dynów, Lokale weselne, Nietypowe miejsca

Powrót