Wyślij zapytanie
509... telefon

CEGLARNiA

Jarosławki 3, Jarosławki, Wielkopolskie,

W pobliżu: Gostyń, Śrem, Jarocin, Konarzyce, Książ Wielkopolski, Rusocin

509... telefon
Polecamy
Wyświetleń: 35727


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 50 do 300

Ceglarnia

Ceglarnia to stary folwark zmieniony na obiekt hotelarski z 2 salami weselnymi. Jest to miejsce które łączy historie z nowoczesnością.

Ceglarnia to idealne miejsce na zorganizowanie niebanalnego wesela z wyjątkową atmosferą. Każdy, kto chce uciec od klimatu remizy strażackiej lub stylu pałacowego, może tu zrealizować imprezę w swoim własnym stylu. Nasz obiekt ma industrialne wnętrze i nawiązuje do oryginalnego charakteru budynków. Jest otwarty na różnorodne projekty - jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.

 

Dysponujemy małą salą na 60 osób, większą na 150 osób (rezerwacje od lipca 2016), dużą stodołą (200-300 osób), placem wielkości 1 ha, parkiem, sadem i tysiącem innych możliwości na 5ha powierzchni.

 

Przyjedź i sprawdź czy CEGLARNiA jest miejscem, gdzie chcesz powiedzieć TAK!  

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Parking

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

K Klaudia 2019-10-30 21:28:29

Ocena: 5

Jeśli ktoś szuka czegoś innego niż hotelowa sala z ledami, a przy tym żeby warunki były cywilizowane, a miejsce autentyczne to lepiej nie może wybrać. Porównałam kilkadziesiąt sal, odwiedziłam sporą część z nich i miejsca z taką dbałością o detale i z takimi możliwościami ze świecą szukać. Dużo miejsc noclegowych, wysoki standard, ale pozwalający mimo wszystko czuć się gościom swobodnie. Właściciel potrafi doradzić rozwiązania, które lepiej się sprawdzą, a przy tym jest bardzo otwarty również na niestandardowe koncepty. Na samo wspomnienie jak pięknie Pani Ania przygotowała nam plener na ceremonię ślubną oraz jak magicznie wyglądała udekorowana sala mam łzy wzruszenia w oczach. Zresztą cała obsługa przemiła i zaangażowana jakby to było ich jedyne wesele w roku (a nie czterdzieste siódme ;-) ). No i koordynatorka Beata - nie umiem znaleźć słów, które w pełni wyraziłyby naszą wdzięczność za Jej zaangażowanie, zorganizowanie i kojący uśmiech. Bardzo polecamy!

d darek 2017-09-14 10:17:31

Ocena: 5

Świetne miejsce z niesamowitą atmosferą. Wesele wyszło perfekcyjnie. Mocno polecam!

Tagi: Jarosławki, Lokale weselne, Nietypowe miejsca, Rustykalne Wesele, Wesele w Stodole, Boho Wesele

Powrót