Zapytanie
606... telefon

Doboszówka

Kalenne 9, Modliborzyce, Lubelskie,

W pobliżu: Lublin, Janów Lubelski, Tarnobrzeg, Stalowa Wola, Kraśnik, Biłgoraj, Kolbuszowa

606... telefon
Wyświetleń: 9424


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 10 do 150

Doboszówka - idealna na wesela i przyjęcia okolicznościowe


Wyjątkowe miejsce w środku lasu. Zapraszamy do naszej Stodoły na wesele, które będzie inne niż wszystkie. Sielskie, rustykalne wnętrza Stodoły, regionalna i lokalna kuchnia, profesjonalna obsługa, a także minimalistycznie urządzony ogród i otaczający gospodarstwo las – to wszystko sprawia, że ten wyjątkowy dzień zapamiętacie na całe życie, a my dołożymy wszelkich starań by Wasza uroczystość weselna była wyjątkowa, i taka, jak sobie wymarzycie. Specjalizujemy się w kameralnych uroczystościach, a nasza Stodoła mieści maksymalnie 150 osób.

Ślub na polanie w środku lasu? Czemu nie. Zapraszamy do naszej Osady Leśnej na romantyczny ślub w otoczeniu natury. Doboszówka i otaczający ją zielony teren to wymarzone miejsce na tego typu uroczystość.

Pozwólcie by natura stała się cichym świadkiem waszej niezapomnianej historii, i złóżcie przysięgę małżeńską w Osadzie pośrodku leśnej głuszy. Będzie intymnie, klimatycznie, bez nadęcia, i tak jak sobie wymarzycie!

  • Noclegi
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Parking

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Modliborzyce, Lokale weselne, Nietypowe miejsca, Wesele i Ślub w Plenerze, Wesele w Stodole, Wesele z Noclegiem, Boho Wesele, Slow Wedding, Boho Wesele Lublin, Wesele w Stodole Lubelskie

Powrót