Zapytanie
720... telefon

Dobronianka

Gliniana, Dobroń, Łódzkie,

W pobliżu: Łódź, Sieradz, Zduńska Wola, Szadek, Aleksandrów Łódzki, Pabianice, Rzgów, Bełchatów, Zgierz, Tuszyn

720... telefon
Wyświetleń: 2911


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 120

Dobronianka

Wesele to wyjątkowy dzień, który powinien być wspominany do końca życia z uśmiechem na twarzy. Nasze miejsce pomoże Ci stworzyć niesamowitą atmosferę i sprawić, że magia tego dnia będzie trwać jeszcze długo w waszej pamięci.  

Nasz obiekt pozwala nam zorganizować całą ceremonię na miejscu. Jeśli marzysz o ślubie cywilnym w plenerze – zadbamy o wyjątkową oprawę. Choć dodatki nie są najważniejsze, to tworzą one piękne tło. My o tym wiemy, dlatego do dyspozycji Pary Młodej mamy wyjątkowe fotele plecione w boho stylu. 

Choć pogody nie da się przewidzieć, to da się na nią przygotować. Deszcz czy wiatr nie zrujnują Waszego dnia. Posiadamy dużą halę namiotową o powierzchni 300 metrów kwadratowych. To idealna powierzchnia do zorganizowania wydarzenia dla 120 gości. W okoliczną zieleń pięknie wpisuje się drewniany parkiet, który stanowi idealne podłoże do tanecznej zabawy. 

My zajmujemy się organizacją, jednak to Wy jesteście najważniejsi. Z przyjemnością wysłuchamy Waszego pomysłu na ten dzień i postaramy się zorganizować go najlepiej jak potrafimy. Posiadamy zaplecze gastronomiczne i obsługę, która zadba o wyjątkową atmosferę na sali i sprawi, że goście będą czuli się obsłużeni. 

Sama sala i plener jest wyjątkowy. Dodatki w rustykalnym i boho stylu tylko je podkreślają. Jednak pomyśleliśmy także o szczegółach, które wprawią Cię w zachwyt. Gdy zapadnie zmrok okolice rozświetlą piękne girlandy, które sprawią, że klimat będzie naprawdę wyjątkowy. 

Wesele to przeważnie kilka godzin dobrej zabawy. Czasu, który goście pragną spędzić nie tylko przy stole. Dlatego zaplanowaliśmy dookoła miejsce pozwalające na odprężenie i relaks. Każdy znajdzie coś dla siebie. Cała strefa relaksu to leżaki, hamaki i meble z palet porozstawiane w różnych miejscach. Wisienką na torcie jest huśtawka zawieszona na starym dębie. 

Dorośli goście będą zachwyceni, ale nie zapominamy także o najmłodszych. Sam teren sprzyja temu, aby było to piękne rodzinne wydarzenie. Dzieci mają bezpieczną, ale ogromną przestrzeń do zabawy. Jeśli chcecie zapewnić im dodatkową rozrywkę polecamy nasze atrakcje dla dzieci.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Dobroń, Lokale weselne, Nietypowe miejsca, Wesele i Ślub w Plenerze, Wesele w Namiocie, Boho Wesele, Boho Wesele Łódź

Powrót