Zapytanie
793... telefon

Nowit Namioty Imprezowe

Armii Poznań 2, Poznań, Wielkopolskie,

W pobliżu: Leszno, Konin, Koło, Kalisz, Gniezno, Września, Wągrowiec, Ostrów Wielkopolski, Nowy Tomyśl, Piła, Jarocin, Pleszew, Turek, Chodzież

793... telefon
Wyświetleń: 4603


Średnia ocena: 5 z 4 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 10 do 2000

Nowit Namioty Imprezowe - idealne na wesele i przyjęcia okolicznościowe

Marzysz o niezapomnianym weselu pod gołym niebem ?
Chcesz zrobić wrażenie niestandardowym rozwiązaniem ?
Namiot weselny - to jest to !!!

Namiot na wesele to wybór stanowczo niestandardowy, jednakże całkowicie trendy! Wystarczy, że dysponujesz przestrzenią do ustawienia namiotu, a my go zmontujemy w parę godzin. Wyobraź sobie namiot na Twoje wesele, ubrany w perłowy materiał podwieszony pod sufitem, zwisający niczym baldachim. Do tego transparentny dach w drugiej jego części odsłaniający piękne gwiaździste niebo w tą weselną noc...

Dysponujemy profesjonalnymi namiotami na 50, a także na 2 000 osób, nie mamy żadnych ograniczeń względem wielkości namiotu, wyposażamy namiot w potrzebną podłogę z lakierowanego drewna. Ściany wykonane są z bezpiecznego materiału PCV, mogą być one białe, całkowicie transparentne, z oknami lub bez. Montaż namiotu odbywa się zazwyczaj na parę dni przed uroczystością, tak aby można było go odpowiednio przygotować.

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

H Hania i Olek 2023-02-17 11:01:29

Ocena: 5

Fantastyczne wesele. Niesamowite przeżycie i naprawdę niebanalne miejsce. Goście byli bardzo zadowoleni, wszystko przebiegło tak, jak było ustalone. Polecamy!

M Magdalena 2023-01-27 13:51:45

Ocena: 5

Świetna i solidna firma , którą polecam z czystym sumieniem namioty bardzo ładne. Panowie doradzili i zadbali o najdrobniejszy szczegół. Wszystko wyszło pięknie.

K Katarzyna 2022-12-13 12:25:15

Ocena: 5

Firma Nowit zawsze będzie kojarzyć mi się nie tylko z profesjonalnym podejściem i pięknymi namiotami ...Ale także ze świetną obsługa od momentu zamówienia, aż do montażu / mili uśmiechnięci Panowie sprawne działali :):):) POLECAM !!!!!!!!!!

M Marzena 2022-01-12 10:14:00

Ocena: 5

Miałam przyjemność współpracować z tą firmą. Jest naprawdę godna polecenia ! Świetna organizacja pracy, o nic nie trzeba było się martwić. Mają również swój catering, z którego również jestem bardzo zadowolona :) Polecam !

Tagi: Poznań, Lokale weselne, Nietypowe miejsca, Wesele i Ślub w Plenerze, Wesele w Namiocie

Powrót