Zapytanie
574... telefon

Oklaski Stanisławie

Stanisławie 30 A, Lubiszewo Tczewskie, Pomorskie,

W pobliżu: Gdynia, Gdańsk, Sopot, Pruszcz Gdański, Nowy Dwór Gdański, Starogard Gdański, Malbork, Tczew, Pszczółki

574... telefon
Wyświetleń: 29190


Średnia ocena: 5 z 4 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 50 do 180

Oklaski Stanisławie - idealne na wesela i przyjęcia okolicznościowe


Stanisławie to stara, kociewska wieś położona w pobliżu Tczewa i drogi do Trójmiasta. Na jej obrzeżach, w budynku dawnej owczarni tamtejszego pałacu powstały Oklaski- miejsce spotkań.

Niezwykły pejzaż dawnych, przypałacowych zabudowań i wiekowego założenia parkowego sprawił, że zrodziła się idea stworzenia przestrzeni łączącej szacunek do historii i nową jakość. Przywróciliśmy więc blask czerwonej cegle i stolarce, zadbaliśmy o niezwykły ogród, zachowaliśmy przestrzenność wnętrza. Dobrze poczują się tu ci, którzy cenią sobie bezpretensjonalność i piękno architektury, krajobrazu i detalu.

Z wielką dbałością przygotowaliśmy Oklaski do organizacji wesel. Przyświeca nam przy tym kilka idei. Po pierwsze, dbamy o piękno, dlatego możemy pomóc w wyborze odpowiedniego zespołu wsparcia: fotografa, florysty, dekoratora, oprawy muzycznej czy graficznej. Po drugie, jesteśmy blisko natury, cenimy sobie ideę spotkań w stylu slow z szacunkiem dla przyrody. Aż wreszcie kuchnia- stawiamy w niej na sezonowość, estetykę, lekkość. W naszym znajdują się też propozycje dla wegetarian i wegan.

Wnętrze Oklasków to ponad 450 metrów kwadratowych przestrzeni, co daje możliwość organizacji spotkania nawet dla 180 gości. Modułowa ściana umożliwia podzielenie przestrzeni i dostosowanie jej również do mniejszych spotkań.

Oklaski to miejsce oddechu, a park nas otaczający to idealne okoliczności do organizacji plenerowych zaślubin i spotkań w formie pikniku.

W naszej okolicy, niespełna kilometr od Oklasków, znajduje się piękny kościół i sanktuarium w Lubiszewie Tczewskim. 

Od centrum Tczewa dzieli nas zaledwie 5 minut, natomiast od centrum Gdańska około 30 minut samochodem.

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Miejsce zabytkowe
  • Parking

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

A Agata 2023-07-18 11:22:49

Ocena: 5

Cudowne miejsce na wesele

A Aleksandra 2022-10-10 13:46:42

Ocena: 5

Niesamowite miejsce z klimatem, duża elastyczność warunków - mogliśmy mieć wszystko co chcieliśmy jako dodatkowe atrakcje. Pyszne jedzenie i niesamowicie zaskakujący profesjonalizm osób w obsłudze. Można powiedzieć, że robią dodatkowe show i są zawsze na miejscu kiedy ich potrzeba.

A Aga 2019-10-06 09:25:57

Ocena: 5

Pięknie!

M Marlena 2019-09-13 13:47:58

Ocena: 5

Przepiękna sala, profesjonalna obsługa

Tagi: Lubiszewo Tczewskie, Lokale weselne, Nietypowe miejsca, Industrialne Sale Weselne, Boho Wesele, Boho Wesele Gdańsk

Powrót