Zapytanie
666... telefon

Ośrodek Delfin Wakepark Ślesin

Półwiosek Stary 30B, Ślesin, Wielkopolskie,

W pobliżu: Konin, Koło, Kleczew, Ślesin, Sompolno, Kazimierz Biskupi, Piotrkowice, Mikorzyn

666... telefon
Wyświetleń: 179


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

300 zł / os

Liczba gości

do 50

Ośrodek Delfin Wakepark Ślesin - idealny na wesela i przyjęcia okolicznościowe


Położone na skarpie, nad brzegiem jeziora, z ogromnymi oknami dostarczą niezapomnianych widoków na zachód słońca nad jeziorem. Pośród drzew, w towarzystwie ptaków i wiewiórek, można wyjątkowo dobrze odpocząć. Niewielka odległość do plaży i jeziora. Przyjemność snu w pokoju wypełnionym czystym leśnym powietrzem najlepiej docenia się rankiem, gdy pełni energii spojrzymy na piękny las i jezioro. Ze wszystkich pokoi rozpościera się piękny widok na jezioro i las. Aby stworzyć odpowiednie warunki do wypoczynku pokoje nie są wyposażone w telewizory. 

Położona w lesie klimatyczna Restauracja Leśny Ogród to doskonałe miejsce na wesele, przyjęcie lub rodzinny obiad. Przestrzeń, widok na las i piękną zieleń sprawia, że miejsce jest wyjątkowe i pełne naturalnego uroku. Pyszna polska regionalna kuchnia, dbałość o jakość potraw i dobra obsługa. Restauracja Leśny Ogród to miejsce, w którym bliskość natury sprawia, że wszystko staje się wyjątkowe. 

Ślub i wesele są jednymi z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Każdy pragnie, aby poprzez wzruszającą ceremonię, wspaniały klimat, a później piękną salę oraz przepyszne potrawy ten wyjątkowy dzień na długo zapadł w pamięci swojej jak i gości weselnych. Wesele nad brzegiem jeziora Mikorzyńskiego, wśród pięknych okoliczności przyrody na pewno zapadnie wszystkim długo w pamięci.

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Ślesin, Lokale weselne, Nietypowe miejsca, Wesele nad Jeziorem, Wesele i Ślub w Plenerze, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót