Zapytanie
512... telefon

Pałac w Wysokiej Śluby & Eventy Wesela w Stodole

Wysoka 1, Branice, Opolskie,

W pobliżu: Kędzierzyn-Koźle, Opole, Racibórz, Głubczyce

512... telefon
Wyświetleń: 4560


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

6000 zł / os

Liczba gości

od 10 do 150

Pałac w Wysokiej Śluby & Eventy Wesela w Stodole

Jeśli planujecie ślub w rytmie slow, i kochacie bliskość natury Pałac w Wysokiej to miejsce właśnie dla Was. Do dyspozycji naszych Par oddajemy nie tylko przestrzeń Pałacu i folwarku ale także całe nasze naturalne, zielone otoczenie. 

Jak może wyglądać ceremonia ślubna i wesele w naszej pięknej przestrzeni? Mamy kilka propozycji:

Ceremonia w Pałacu z 1749 roku
Po przekroczeniu pałacowego progu Waszym oczom ukaże się holl z widokiem na paradną klatkę schodową z przepięknymi sztukateriami i polichromiami Franza Antona Sebastiniego. Czujemy, że pokochacie to miejsce i wybierzecie je na przestrzeń ślubnych ceremonii. Ogromnym atutem Wysokiej jest możliwość zawarcia ślubu kościelnego na naszym terenie zarówno w Pałacu jak w plenerze.

Ceremonia Plenerowa
Jeśli pałacowy sznyt nie jest tym, czego szukacie zapraszamy Was w plener. Folwark położony jest w Bramie Morawskiej z widokiem na szczyt Pradziada, a zielone pola ciągną się po horyzont. To właśnie tam poczujecie prawdziwą bliskość natury. Z chęcią zaaranżujemy dla Was miejsce ceremonii plenerowej w samym centrum zielonych łąk.

Przyjęcie ślubne Stodoła
Nasza murowana stodoła to niezwykły budynek z dekoracyjną, odkrytą, misternie wykonaną konstrukcją drewnianą z ręcznie ciosanych bali. 550 m2 oświetliliśmy starymi żyrandolami, kilometrami świetlnych girland i drobnymi blikami światełek copper lights.

Dodatki dla naszych Par
Wiemy, że moment przygotowań do ceremonii i przyjęcia ślubnego jest dla Par Młodych szczególnie istotny. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom przystosowaliśmy prawe skrzydło pałacu do wyłącznej dyspozycji naszych klientów. Apartament Pary Młodej liczy sobie około 100m2, znajdują się w nim dwa oddzielne pokoje, jeden pokój przechodni oraz w pełni wyposażone kuchnia i łazienka. Dzięki temu układowi Para może swobodnie przygotowywać się do ceremonii bez obaw, że "first look" nastąpi przedwcześnie lub przypadkowo. Dbamy o każdy najmniejszy szczegół. 

W podstawowym pakiecie znajdziecie także strefę chill. Wybór miejsca, w którym ma zostać zaaranżowana będzie zależał od naszych wspólnych ustaleń. Przedstawimy Wam kilka typów, a ostateczna decyzja będzie zależała oczywiście od Was. Pamiętajcie, że w dbałości o Waszą prywatność nie łączymy imprez.

Podsumujmy najważniejsze informacje:
Wynajem całego zespołu Pałacowo-parkowego z folwarkiem na wyłączność na wydarzenia i imprezy zamknięte.

Wydarzenia do 150 osób*

Zakres naszych usług to:

 • wynajem przestrzeni folwarku i pałacu
 • stworzenie klimatu i wynajem niezbędnych rekwizytów i mebli: stoły, krzesła, bielizna stołowa (ręcznie barwione obrusy oraz muślinowe serwety), podtalerze, dekoracyjne kieliszki, kopuły szklane z oświetleniem copper light, wysokie, mosiężne świeczniki etc.
 • podstawowa aranżacja miejsca ceremonii; stół dla urzędnika, krzesła z wyłączeniem dekoracji kwiatowych
 • doradztwo w zakresie organizacji ślubu w naszej przestrzeni i "know how" w zakresie niezbędnych formalności i eventowej logistyki (cywilny
  ślub plenerowy, ślub kościelny, ślub humanistyczny, noclegi, transport,
  usługodawcy)
 • udostępniamy przestrzeń dla wszystkich usługodawców wynajmującego

  Pozostajemy otwarci na wszelkie propozycje współpracy i aranżacji naszej przestrzeni zgodnie z Waszymi potrzebami.

  Jeśli macie ochotę na przyjęcie ślubne w plenerze zamiast we wnętrzach kompleksu - zorganizujemy je, Jeśli jesteście zainteresowani ceremonią ślubną w przestrzeni naszej stodoły - zorganizujemy ceremonię według Waszego życzenia. Innymi słowy, jeśli nie znaleźliście wśród naszych propozycji swojego ulubionego wariantu dajcie znać, jesteśmy dla Was!

  Zapraszamy do kontaktu!

  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Miejsce zabytkowe
  • Parking

  Video prezentacja

  Lokalizacja

  Wasze opinie

  E Emilia 2022-02-08 18:38:12

  Ocena: 5

  Serdecznie polecam! Przepiękne i klimatyczne miejsce. Jeżeli szukacie czegoś oryginalnego i unikatowego to na pewno Pałac w Wysokiej sprosta oczekiwaniom ☺️

  Tagi: Branice, Lokale weselne, Nietypowe miejsca, Wesele w Pałacu, na Zamku, Wesele i Ślub w Plenerze, Obiady Weselne

  Powrót