Zapytanie
509... telefon

Pod Chmurką Wynajem Namiotów

Bolesława Skórki 12, Tarnowskie Góry, Śląskie,

W pobliżu: Katowice, Chorzów, Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska, Piekary Śląskie, Bytom, Częstochowa, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Zawiercie, Siewierz, Czeladź

509... telefon
Wyświetleń: 1754


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 300

Pod chmurką Wynajem Namiotów

Witamy Państwa w wypożyczalni namiotów i dmuchańców „Pod chmurką”. Jesteśmy nowo powstałą firmą z ogromnym zapałem i energią do pracy!

Zajmujemy się krótkoterminowym wynajmem namiotów bankietowych oraz kompleksowego wyposażenia na potrzeby wydarzeń organizowanych w plenerze.

Obsługujemy wesela, urodziny, chrzciny, komunie w zaciszu przydomowego ogrodu oraz imprezy firmowe, dożynki, festyny i pikniki rodzinne.

Nasze namioty wykonane są z wysokiej jakości materiału PVC, który doskonale izoluje od negatywnych warunków atmosferycznych takich jak wiatr czy deszcz. Zapewniamy montaż i demontaż urządzeń we wskazanej lokalizacji. Sprzęt jest nowy – w doskonałym stanie technicznym i wizualnym.

Nie zapominamy o najmłodszych. Podczas gdy dorośli bawią się w namiotach imprezowych, dzieci wcale nie muszą się nudzić! Oferujemy wysokiej jakości zjeżdżalnie oraz zamki dmuchane, które pozwolą najmłodszym gościom spożytkować nadmiar energii i wybawić się na całego. Atrakcje dla dzieci posiadają niezbędne przeglądy techniczne oraz ubezpieczenie, dzięki czemu korzystanie z nich pozbawione jest jakiegokolwiek ryzyka.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Tarnowskie Góry, Lokale weselne, Nietypowe miejsca, Wesele i Ślub w Plenerze, Wesele w Namiocie

Powrót