Zapytanie
608... telefon

Pół na Pół Studio

Racławicka 99, Warszawa, Mazowieckie,

608... telefon
Wyświetleń: 10984


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 15 do 120

Pół na Pół Studio

Jeśli nie odpowiada Wam estetyka domów weselnych czy hoteli i szukacie czegoś nietypowego zapraszamy do nas. W P/P zorganizujecie niepowtarzalne przyjęcie a pobliskie ruiny carskiego fortu i zielone otoczenie studia stanowi przepiękne miejsce do ślubu w plenerze.

Pół na Pół to powierzchnia eventowa mieszcząca się wyjątkowych i klimatycznych wnętrzach dawnego fortu. Otaczający je niepowtarzalny zielony teren w sercu miasta świetnie nadaje się na organizację ceremonii ślubnej w plenerze.

Opcja 1: 160 m2 podzielonych na dwie bliźniacze sale z zapleczem sanitarnym i cateringowym, dostarcza nieograniczoną ilość możliwości aranżacji, pomieszczą uroczystość do 70 osób przy stołach okrągłych. Na tyłach studia taras.

Opcja 2: 270 m2 podzielonych na 3 sale z zapleczem sanitarnym i cateringowym dostarcza nieograniczoną ilość możliwości aranżacji i pomieszczą uroczystość do 120 osób przy stołach okrągłych. Na tyłach studia dwa tarasy.

Skontaktuj się z nami. Przygotujemy catering, oświetlenie, nagłośnienie, DJ czy kapelę, obsługę foto/video i wszystko co potrzeba. Nie boimy się ambitnych i niestandardowych wyzwań

Zapraszamy do kontaktu!

  • Okrągłe stoły
  • Ogród
  • Miejsce zabytkowe
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Warszawa, Lokale weselne, Nietypowe miejsca, Wesele i Ślub w Plenerze, Industrialne Sale Weselne, Obiady Weselne

Powrót