Zapytanie
609... telefon

Restauracja Keja

ul. Kopernika 46, Łódź, Łódzkie,

W pobliżu: Sosnowiec, Aleksandrów Łódzki, Pabianice, Rzgów, Zgierz, Konstantynów Łódzki, Bałuty, Widzew

609... telefon
Wyświetleń: 26427


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 80

Restauracja Keja - idealna na wesela i przyjęcia okolicznościowe


Tawerna Keja to wyjątkowe miejsce na imprezowej mapie Łodzi, nawiązujące klimatem do artystycznych piwnic Krakowa i podobnych im miejsc. Wystrój utrzymany w klimatach żeglarsko -folkowych z wielką ilością naturalnych elementów i detali okraszonych wielką ilością świec sprzyja tworzeniu niesamowitej atmosfery.

Lokal posiada własną kuchnię opartą na polskich tradycjach kulinarnych, wielokrotnie docenioną przez naszych gości.

Organizujemy wszelkiego rodzaju przyjęcia okolicznościowe i firmowe. Gościły u nas takie firmy jak Łódzka Izba Adwokacka, Media Markt, Macro Cash, Europejski Kongres Kardiologiczny, i wiele wiele innych.

Proponujemy imprezy w stylu tradycyjnym ( muzyka taneczna, DJ, karaoke ) oraz imprezy utrzymane w określonym klimacie ( irlandzkim, pirackim, bajkowym, staropolskim i inne )

Do każdej imprezy dobieramy odpowiednią oprawę muzyczną i kulinarną. Dysponujemy sprzętem nagłośnieniowym i audiowizualnym. Lokal jest klimatyzowany, a w promieniu 300 m znajdują się cztery hotele. Posiadamy także duży zamykany i monitorowany parking.

  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Łódź, Lokale weselne, Nietypowe miejsca, Wesele w Mieście, Urban Wedding, Obiady Weselne, Obiady Weselne Łódź, Kameralne Wesele Łódź

Powrót