Zapytanie
505... telefon

Stodoła Pod Lasem w Gościminie

Gościmin Wielki 6, Gościmin Wielki, Mazowieckie,

W pobliżu: Warszawa, Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki, Płock, Wołomin, Marki, Płońsk, Wyszków, Ciechanów, Nasielsk, Maków Mazowiecki, Sochocin

505... telefon
Wyświetleń: 4907


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 100

Stodoła Pod Lasem w Gościminie

Nasza stodoła usytuowana jest pod pięknym lasem, z dala od zgiełku miasta. Jeżeli szukasz miejsca na zorganizowanie swojego wymarzonego przyjęcia, chcesz spędzić swój wolny czas na łonie natury, w otoczeniu sielskich krajobrazów. Cenisz sobie spokój, ciszę, świeże i zdrowe powietrze?

Wszystkie te czynniki możesz połączyć przyjeżdżając do nas. Stodoła pod lasem to prawdopodobnie najbardziej klimatyczne miejsce w województwie mazowieckim. Znajdziecie nas w Gościminie Wielkim w gminie Nowe Miasto.

Pytania i odpowiedzi:

Ile wynosi wynajęcie sali weselnej?
Wycena wynajęcia naszej stodoły jest rozpatrywana indywidualnie, w zależności od ilości osób, rodzaju imprezy. Ceny promocyjne zaczynają się od 2000 zł za dobę dla rezerwacji z terminem realizacji w 2022 roku. 

Co dokładnie zawiera cena wynajmu sali weselnej?

Cena wynajmu obejmuje wynajęcie stodoły z zadaszonym parkietem do tańca, na wyposażeniu posiadamy stoły i krzesła. Przed stodołą posiadamy strefę relaksu z leżakami oraz hamak. Dwie łazienki z trzema prysznicami i 3 toaletami. Zaplecze dla Kateringu z dostępem do prądu, lodówką i zamrażalką. 

Jaka jest cena za talerzyk dla osoby dorosłej? Jaka dla dziecka?

Nie posiadamy na miejscu kateringu, współpracujemy z firmami zewnętrznymi, ceny na 2022 r. zaczynają się od 180 zł/osobę, wycenę dokonuje katering indywidualnie do Państwa potrzeb.

Czy współpracujecie Państwo z własnymi dostawcami (dj, filmowiec, florysta, catering, dekoracje, tort)?

Tak, w ofercie rekomendujemy firmy do współpracy, którzy znają nasze miejsce i uczestniczyli  w naszych imprezach. Jednak dobór usługodawców leży po Państwa stronie i jest zupełnie dowolny. 

Czy są pobierane dodatkowe opłaty za dostawców spoza Sali?

Nie, nie pobieramy dodatkowych opłat.

Jak wygląda kwestia alkoholu? Czy możemy wnieść własny alkohol? Jeśli tak, ile wynosi korkowe?

Można wnieść swój alkohol, całkowicie za darmo. 

Czy pobierana jest opłata tortowa przy torcie z zewnątrz?

Nie, nie pobieramy dodatkowej opłaty 

Ilu pracowników/kelnerów będzie obsługiwać wesele?

To zależy od tego jak ustalicie ofertę z kateringiem, firma jaką rekomendujemy podchodzi profesjonalnie do obsługi imprezy i podczas wyceny zasugeruje Państwu ile tych osób powinno być aby Wasze przyjęcie było obsłużone na najwyższym poziomie. 

Czy obiekt dysponuje sceną dla zespołu / DJ?

Nie mamy oddzielnej sceny dla DJ-a jednak posiadamy specjalnie dla niego wydzielone miejsce, to jest na parkiecie z dostępem do przewodów siłowych. 

Czy obiekt posiada własny system nagłośnienia (zarówno na Sali, jak i na uroczystości ślubu)?

Nie, system nagłośnienia jest po stronie Dj-a, posiada on również możliwość nagłośnienia Państwa uroczystości ślubu. 

Czy w obiekcie można zorganizować ślub cywilny? Czy na uroczystość stworzone jest dodatkowe miejsce? 
Tak, posiadamy piękną altankę na ślub cywilny i krzesełka, na terenie posiadamy piękny las, także macie Państwo możliwość wzięcia ślubu w pięknej, leśnej scenerii. 

Jaka jest najmniejsza liczba gości, dla której można u Państwa zorganizować wesele? Jaką maksymalną liczbę gości może pomieścić sala, a jaka jest zalecana?

Nie mamy określonych minimalnych limitów, gdyż wynajmujemy całe miejsce. Maksymalna ilość gości to 120 osób, zalecana ilość gości to do 100 osób. 

Ile godzin bądź do której trwa wesele?

Nie narzucamy do, której godziny ma trwać wesele, jest to zależna od Państwa gości.

Czy zapewniacie Państwo nocleg, jeżeli tak ile gości może pomieścić? Jaka jest godzina wymeldowania następnego dnia?

Posiadamy 26 miejsc noclegowych w tym 2 miejsca w apartamencie dla młodej pary, 14 noclegów w pokojach po 6 osób, oraz 12 osób w jednym pokoju – łóżka piętrowe, każde oddzielone od siebie zasłonkami, tak aby każdy czuł się komfortowo.
Godzina wymeldowania to 12:00 dnia następnego, istnieje możliwość dopłaty za każdą kolejną godzinę pobytu w razie braku kolejnej rezerwacji na dany dzień.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Gościmin Wielki, Lokale weselne, Nietypowe miejsca, Rustykalne Wesele, Wesele i Ślub w Plenerze, Wesele w Stodole, Boho Wesele, Obiady Weselne

Powrót