Zapytanie
602... telefon

Stodoła Rozalia

Rozalin 45, Stachówka, Mazowieckie,

W pobliżu: Warszawa, Legionowo, Łomianki, Sulejówek, Radzymin, Wołomin, Serock, Wyszków, Węgrów, Łochów

602... telefon
Wyświetleń: 1527


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

220 zł / os

Liczba gości

od 10 do 123

Stodoła Rozalia - idealna na wesela i przyjęcia okolicznościowe


Naszym miejscem na ziemi jest Rozalin - malownicza, spokojna i pełna sielskości wieś na Mazowszu. To tutaj pracujemy i rozwijamy się od 10 lat. Początkowo naszym celem było prowadzenie agroturystyki, następnie z uwagi na zamiłowanie do pracy z dziećmi poszerzyliśmy naszą ofertę o organizację warsztatów edukacyjnych dla  grup szkolnych i przedszkolnych. Jednak nie zaspokoiło to całkowicie naszych ambicji i planów. Podczas kilkuletniej pracy z ludźmi otworzyły się przed nami nowe drzwi. Na początku była to organizacja kameralnych przyjęć, a z czasem dzięki coraz większemu zainteresowaniu i potrzeb klientów, potrafimy obecnie obsłużyć kilka uroczystości jednocześnie.

Lata mijały, a my zaczęliśmy szukać nowych emocji. Nie musieliśmy długo czekać, same nas znalazły. Padło pytanie: „Czy zorganizujecie nam wesele w stodole?” W tamtym momencie w naszej stodole było siano, wóz z ziarnem i traktor, a do tego brak wylewki i parkietu, ale nie zrażało  to przyszłej Panny Młodej. Nasza odpowiedź brzmiała- „Oczywiście, że tak :)”. Włożyliśmy wiele pracy i serca w sprzątanie oraz remont. I tak o to odbyło się pierwsze wesele w naszej stodole.

Dzisiaj, po rozbudowie nasza stodoła tworzy powierzchnię oraz przestrzeń do zabawy i tańca dla 120 osób. Ze stodoły rozciąga się widok na łąki i las, co pozwala zanurzyć się w otaczającej przyrodzie, odetchnąć pełną piersią, poczuć swobodę i luz. Czy marzy Wam się powiedzieć sobie „TAK” w otoczeniu natury? Jeśli tak, to Nasza Altana Ślubów została stworzona właśnie dla Was.

Nasze bogate doświadczenie w organizowaniu wesel pomoże w przygotowaniu Waszego najważniejszego dnia. Gwarantujemy profesjonalizm i zaangażowanie. Polecimy Wam zaufanych dostawców i wspólnie zadbamy o Was i Waszych gości.

  • Noclegi
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Stachówka, Lokale weselne, Nietypowe miejsca, Rustykalne Wesele, Wesele i Ślub w Plenerze, Wesele w Stodole, Wesele z Noclegiem, Boho Wesele, Obiady Weselne, Slow Wedding, Obiady Weselne Warszawa, Rustykalne Wesele Warszawa, Boho Wesele Warszawa, Wesele w Stodole Mazowieckie

Powrót