Zapytanie
511... telefon

Twoja Stocznia

ul Elektryków 1, Gdańsk, Pomorskie,

W pobliżu: Rumia, Gdynia, Reda, Sopot, Pruszcz Gdański, Nowy Dwór Gdański

511... telefon
Wyświetleń: 9547


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 270

Twoja Stocznia

Twoja Stocznia jest to miejsce zlokalizowane w historycznej hali Stoczni Gdańskiej, o przepięknym w swej surowości wnętrzu jedynie natchnionym nowoczesnymi rozwiązaniami, które pozwalają przeżywać tam niezapomniane chwile. Dzięki rzeszy pasjonatów i specjalistów miejsce te nabiera wytwornego smaku i aromatu niczym potrawy najlepszej kuchni fusion. Wszystko to wraz z magicznym zindustrializowanym widokiem z okien pozwoli nam stworzyć dla Państwa nie powtarzalne chwile które na długo pozostaną w pamięci Waszej oraz Państwa gości.
Miejsce znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Gdańska, co daje atut doskonałego usytuowania komunikacyjnego.

Sala Zachodnia o wymiarze 225 metrów kwadratowych została oddana do użytku w lutym 2019 roku. Przestrzeń łączy stylistykę industrialną z nowoczesnością. To spotkanie bieli, cegły oraz pięknego parkietu tanecznego a za oknami rozpościera się widok na porty oraz Martwą Wisłę. Wszystko to ze szczyptą dopasowanego świata będzie stanowiło magiczne połączenie które na długo pozostanie w pamięci Państwa oraz Państwa gości.
Sala klimatyzowana, z dostępem do zaplecza sanitarnego, kuchennego oraz dodatkowymi przestrzeniami pomieści około 140 osób. Zza okien rozpościera się widok na porty oraz Martwą Wisłę.  

Sala Północna na 50 osób. Sala gdzie dominuje czerwona cegła oraz magiczny widok z okien. Sala oddzielona szklanym łącznikiem z Salą Centralną, który można łatwo zdemontować.

Sala Centralna o wymiarze 125 metrów kwadratowych, łącząca kolory cegły oraz odcienie szarości. Sala usytuowana w centralnym miejscu lokalu, w bezpośrednim sąsiedztwie do Sali Północnej oraz Sali Zachodniej oraz Chill Room wraz antresolą.

Hala Południowa to prawdziwie industrialna przestrzeń o wymiarze ok 270 metrów kwadratowych. Betonowa posadzka, białe ściany oraz winda z lat 60 ubiegłego wieku to jest urok tej Hali. 

Zapraszamy do kontaktu!

  • Okrągłe stoły
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Gdańsk, Lokale weselne, Nietypowe miejsca, Wesele nad Jeziorem, Industrialne Sale Weselne, Wesele w Mieście, Urban Wedding

Powrót