Zapytanie
81... telefon

Wierzchowiska Golf & Country Club

Wierzchowiska II Nr 134, Piaski, Lubelskie,

W pobliżu: Lublin, Świdnik, Świdnik, Piaski, Podzamcze, Janówek, Dominów, Krępiec

81... telefon
Wyświetleń: 24945


Średnia ocena: 5 z 3 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 50 do 300

Wierzchowiska Golf & Country Club to jedyne takie miejsce na Lubelszczyźnie. Jego wyjątkowość stanowi dawny park, którego sercem jest XIX-wieczny Pałac. Dodatkową atrakcją jest pole golfowe nadające elegancji otoczeniu. Te wszystkie miejsca są niebanalnym tłem dla uroczystych chwil. Dają sposobność tworzenia różnorodnych aranżacji w zależności od gustu i oczekiwań. Wszystko to oczarowuje Gości i czyni Wierzchowiska bezkonkurencyjne.

Altana w Wierzchowiskach
Altana w Wierzchowiskach to nasz bestseller! Niemal niewidzialne, szklane ściany sprawiają wrażenie otwartej przestrzeni, a to pozwala poczuć bezpośredni kontakt z naturą. Widok Pałacu przydaje wytworności, jakże stosownej do tych uroczystych chwil. Możliwość aranżacji jest nieograniczona, komponuje się z każdym stylem, co czyni Państwa przyjęcie niepowtarzalnym.

Pałac
Pałac w Wierzchowiskach to obiekt zabytkowy, wpisany w katalog Zamków, Pałaców i Dworów w Polsce. Jego historia sięga XIX wieku, kiedy gospodarzem tego miejsca był sławny Ród Koźmianów, krewnych słynnego senatora poety i pamiętnikarza Kajetana Koźmiana. Pięknie odrestaurowany, zachował duszę minionej epoki. Dysponuje pięcioma salami, każda z nich ma wyjątkowy charakter. Czas, aby Państwo mogli rozpocząć w nim swoją historię.

Ślub w plenerze
Coraz popularniejsze stają się uroczystości ślubne w plenerze. Piękniejszego miejsca nie można sobie wymarzyć! Otaczająca przyroda, starodrzew, zabytkowy Pałac dopełniają nastroju ekscytującym chwilom. Jesteśmy pionierami w organizowaniu takich uroczystości a zatem i w tej kwestii spełnimy Państwa oczekiwania.

Doskonała Kuchnia
Wierzchowiska to nie tylko najpiękniejsze miejsce, ale także doskonała kuchnia. Dania, które serwujemy zadowolą każdego Gościa. Łączymy tradycję z nowoczesnymi trendami. Naszym atutem jest najwyższa jakość mięs i wędlin z własnej masarni, pierwszej w Lublinie.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Miejsce zabytkowe
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

M Monika 2017-01-28 23:42:07

Ocena: 5

Piękne przyjęcie,pyszne jedzenie, cudowna sceneria,wyjątkowy- specyficzny pałacowy klimat. Polecam i pozdrawiam serdecznie ...!!!

A Ania 2016-03-13 19:22:00

Ocena: 5

POLECAM!!!!

h hhhhh 2015-01-14 17:30:49

Ocena: 5

super !!!

Tagi: Piaski, Lokale weselne, Nietypowe miejsca, Wesele w Pałacu, na Zamku, Wesele i Ślub w Plenerze, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót