Zapytanie
517... telefon

Wrzosowy Tartak

Kościuszki 25A, Chocianów, Dolnośląskie,

W pobliżu: Bolesławiec, Legnica, Lubin, Szprotawa

517... telefon
Wyświetleń: 707


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Wrzosowy Tartak - idealny na wesele i przyjęcia okolicznościowe


Zapraszamy Państwa do naszego obiektu, który położony jest na skraju miasta, w pełnej izolacji od strefy miejskiej. Panuje tu prawdziwie sielska atmosfera. Nasi goście znajdą tu ciszę i spokój. Urokliwe położenie sprzyja zachowaniu prywatności naszym gościom podczas organizowanych przez nas uroczystości.

Naszym atutem jest również przestrzeń wokół naszego obiektu (blisko 1h terenu!), na którą składa się piękny ogród, część rekreacyjna z namiotem letnim oraz monitorowany parking na około 70 samochodów. Wrzosowy Tartak położony jest w pobliżu zabytkowego parku, w sąsiedztwie naturalnych zbiorników wodnych. Z okien naszego hotelu rozciąga się widok na pobliski las.

Organizujemy uroczystości różnego rodzaju, zarówno rodzinne jak i instytucjonalne. Dysponujemy czterema salami konferencyjno – bankietowymi. Wszystkie sale, podobnie jak cały obiekt, utrzymane są w wiejskim stylu o niepowtarzalnym klimacie.

  • Noclegi
  • Ogród
  • Parking

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Chocianów, Lokale weselne, Nietypowe miejsca, Rustykalne Wesele, Wesele i Ślub w Plenerze, Wesele z Noclegiem, Boho Wesele

Powrót