Zapytanie
784... telefon

Zacisze pod Sosnami - Wiata Weselna

Kurianki Pierwsze 23a, Kurianki, Podlaskie,

W pobliżu: Ełk, Olecko, Suwałki, Augustów, Sejny, Raczki

784... telefon
Wyświetleń: 14338


Średnia ocena: 5 z 3 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 10 do 120

Zacisze Pod Sosnami - idealne na wesela i przyjęcia okolicznościowe


"Zacisze pod sosnami" to jedno z ciekawszych miejsc plenerowych na terenie Suwalszczyzny.

Położone niespełna 20km od Suwałk, Augustowa i Olecka. Miejsce jasne, lecz zacienione, pełne zieleni tonące w ciszy. O wystrój całego obiektu dbamy samodzielnie, co roku zmieniamy jego charakter. Pewne rzeczy zmieniamy lecz przestrzeń, sosny i wszędobylska zieleń pozostaje z nami.

To nasz pomysł na imprezy w plenerze. Organizowane tu przyjęcia tętnią życiem, śmiechem ale co najważniejsze dają ogromne poczucie intymności i nie wymuszony klimat.

"Zacisze pod sosnami" to miejsce na głębszy oddech!

  • Ogród
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

M Monika 2024-05-23 20:02:11

Ocena: 5

Miejsce urzeka swoim niepowtarzalnym urokiem. Styl Zacisza pod Sosnami idealnie pasował do naszej koncepcji przyjęcia weselnego. Jedzenie z najwyższej półki, smacznie i różnorodnie. Obsługa jest bardzo profesjonalna i życzliwa. Kontakt z właścicielką miejsca rewelacyjny, Pani Magdalena podsuwa ciekawe rozwiązania i jest niezwykle komunikatywna, z elastycznym podejściem i czujnym okiem, by wszystko było jak należy. Szczerze i gorąco polecam, wyjątkowe miejsce z dużym potencjałem.

M Michał 2022-05-25 12:45:40

Ocena: 5

Wspaniałe miejsce, obsługa bardzo profesjonalnie podeszła do naszych oczekiwań, wszystko dopięte na ostatni guzik. Polecamy każdemu z całego serca!

P Patrycja i Mateusz 2021-07-08 13:10:23

Ocena: 5

Decydując się na organizację wesela, powiedzieliśmy sobie, że tutaj albo nigdzie :) Miejsce przepiękne, od razu skradło nasze serca. Super kontakt z właścicielką, mogliśmy liczyć na jej doświadczenie w każdej kwestii. Obsługa bardzo miła, na którą mogliśmy liczyć przez całą noc. Dodatkowym atutem tego miejsca jest przepyszne jedzenie, które mieliśmy okazję skosztować wcześniej. Polecamy!! :) :)

Tagi: Kurianki, Lokale weselne, Nietypowe miejsca, Rustykalne Wesele, Wesele i Ślub w Plenerze, Boho Wesele

Powrót