Zapytanie
+48... telefon


Średnia ocena: 4 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

260 zł / os

Liczba gości

od 10 do 88

Cafe Helenka - idealna na kameralne wesela i przyjęcia okolicznościowe


Cafe Helenka to doskonałe miejsce na organizację stylowych i eleganckich przyjęć weselnych. Położenie Restauracji w samym centrum Szczawnicy, przy zabytkowym Placu Dietla stwarza wspaniałą scenerię oraz niepowtarzalny klimat dla organizowanych tu uroczystości. Wnętrza Cafe Helenka urządzone zostały z niezwykłą elegancją i starannością o każdy detal. Nowoczesne i wygodne rozwiązania połączone zostały tu z urokiem i specyfiką regionalnego stylu. Dyskretna kolorystyka wnętrza oraz możliwości jego aranżacji sprawiają, że każda organizowana tu uroczystość jest niezapomnianym przeżyciem dla świętujących gości.

W Cafe Helenka do dyspozycji gości pozostaje piękna Sala Weselna, w której do uroczystej kolacji może zasiąść 88 osób. Obok niej w pięknym pomieszczeniu Pijalni Wód, przy większej ilości gości, można zorganizować salę taneczną. Restauracja serwuje wyśmienite międzynarodowe menu, w którym nie brakuje również polskich tradycyjnych potraw. Znakomici kucharze mogą również przygotować potrawy na specjalne zamówienie.

Restauracja słynie również z wyśmienitych deserów oraz wykwintnych koktajli,
które mogą uświetnić serwowane podczas przyjęcia dania oraz przekąski.

W okresie wiosennym i letnim przyjęcie może dodatkowo odbywać się na usytuowanych na dwóch poziomach tarasach, które pomieszczą w sumie 170 osób. Gustowna aranżacja oraz dyskretne oświetlenie tarasów powoduje, że Cafe Helenka jest wymarzonym miejscem na niezapomniane przyjęcia pełne romantycznych akcentów.

Bezpośrednio obok Restauracji znajduje się parking zarówno dla samochodów osobowych jaki i autokarów. W celu zapewnienia bezpieczeństwa gości budynek jest monitorowany. Cafe Helenka jak również przylegające do niej tarasy objęte są dostępem do sieci wi-fi.

  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Parking

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

m michal 2018-03-21 20:29:55

Ocena: 4

super

Tagi: Szczawnica, Lokale weselne, Restauracje, Wesele w Górach, Eleganckie Wesele, Obiady Weselne

Powrót