Zapytanie
022... telefon

Dom Zjazdów i Konferencji Pan / Pałac w Jabłonnie

ul. Modlińska 105, Jabłonna, Mazowieckie,

W pobliżu: Warszawa, Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki

022... telefon
Wyświetleń: 27930


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 200

Pałac w Jabłonnie

Piękne wnętrza sal pałacowych i restauracji zachęcają do organizacji wytwornych przyjęć okolicznościowych. Uroczyste kolacje wyróżniają się znakomitą oprawą. Nasi goście doceniają subtelne dekoracje stołów, elegancki sposób serwowania i doskonały smak potraw.

 

Organizujemy również bankiety na stojąco w formie bufetów szwedzkich, w których może wziąć udział nawet kilkaset osób. Zapraszamy także do świętowania różnych uroczystości rodzinnych począwszy od chrzcin, poprzez komunie, urodziny i imieniny , a skończywszy na przyjęciach weselnych i rocznicach ślubu.

 

Tradycją naszego zabytkowego pałacu stała się organizacja balu sylwestrowego oraz bali karnawałowych z udziałem znanych orkiestr, zespołów tanecznych i gwiazd wieczoru. Nie zapominamy również o maturzystach, którym zapewniamy doskonałą zabawę na studniówkach i balach maturalnych.

 

Zapraszamy do kontaktu!  
  

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Ogród
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Miejsce zabytkowe
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

E Elżbieta 2018-10-04 13:06:01

Ocena: 5

To bardzo ciekawe miejsce, urozmaicone ogromną ilością wspaniałych mebli i drobnych ozdób. Bardzo mi się spodobało, że to miejsce również posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Polecam każdej Parze Młodej zorganizować wesele w tym właśnie miejscu.

Tagi: Jabłonna, Lokale weselne, Restauracje, Wesele w Pałacu, na Zamku, Wesele i Ślub w Plenerze, Eleganckie Wesele, Wesele z Noclegiem

Powrót