Zapytanie
666... telefon

Dworek Hołny

Hołny Mejera 3, Sejny, Podlaskie,

W pobliżu: Suwałki, Augustów, Raczki, Giby

666... telefon
Wyświetleń: 2243


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 180

Dworek Hołny

Restauracja Dworek Hołny to miejsce, które powstało z pasji do wybitnej kuchni i chęci stworzenia wyjątkowego, klimatycznego miejsca na ziemi. Widząc zakres robót, który został wykonany na działce, której znaczna część stanowiła nieużytek z pewnością można stwierdzić, że powstało coś z niczego. Staraliśmy się przygotować miejsce w którym poczujecie się Państwo jak w domu i będziecie mogli delektować się daniami, które proponujemy. Nie oznacza to oczywiście, że nie popełniamy błędów, natomiast staramy się wyciągać z nich wnioski i robić wszystko, aby popełniać ich jak najmniej.

Firma ARMATOR (wcześniej jako ANA) rozpoczęła swoją działalność w 1995 r. od produkcji chrupek kukurydzianych w Augustowie. W 2000 r. przy współpracy z Żegluga Augustowską podjęliśmy próbę przywrócenia żeglugi pasażerskiej na jez. Wigry (statek TRYTON, którym pływał Jan Paweł II). Wraz z upływem czasu powiększaliśmy swoją ofertę o produkcję sprzętu ratunkowego na statki pasażerskie (pływaki ratunkowe), inwestycje w nieruchomości a także podjęliśmy wyzwanie wejścia w nową dla nas branżę reklamową. W perspektywie kilku lat zorganizowaliśmy kilkadziesiąt outdoorowych kampanii reklamowych na naszych nośnikach w wielu miastach północno-wschodniej i środkowej części Polski. Naszym "oczkiem w głowie" jest jednak Dworek Hołny w którym - mamy nadzieję - czujecie Państwo całe nasze serce.

Jeśli szukacie Państwo wyjątkowego miejsca na romantyczną kolację na plaży, wesele lub inną imprezę okolicznościową - sprawdźcie nasze propozycje.

Do Państwa dyspozycji udostępniamy 2 klimatyzowane sale na 50 oraz 180 osób. Ślub może być także zorganizowany pod klimatycznym białym namiotem na plaży z widokiem na jezioro Hołny. 

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Ogród
  • Parking
  • Catering

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Sejny, Lokale weselne, Restauracje, Dworek na Wesele, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót