Zapytanie
500... telefon

Karczma Viking - Restauracja, Sala bankietowa na Kaszubach

Kościerska 41A, Stara Kiszewa, Pomorskie,

W pobliżu: Kościerzyna, Bytów, Starogard Gdański, Gołuń

500... telefon
Wyświetleń: 25350


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 30 do 200

Karczma Viking - idealna na wesele i przyjęcia okolicznościowe


Witamy przyszłe Pary Młode! Organizujemy mniejsze i większe wesela oraz śluby cywilne w plenerze. Nasz Szef Kuchni przygotuje dla Was i Waszych Gości specjalne menu, nasi kelnerzy zapewnią profesjonalną obsługę. Do Waszej dyspozycji będą również: taras, strefa relaksu, ogród, parking. Sale są klimatyzowane i pięknie wykończone. Koniecznie przyjdźcie i przekonajcie się sami jak wyglądają nasze sale, zapewniamy że zrobią na Was wrażenie !

Sala Balowa Vikinga jest jedną z najpiękniejszych sal na Pomorzu – twierdzą ówcześni Goście. Tutaj mają miejsce wyjątkowe chwile jakimi jest Wasze wesele. Oferujemy pełną dowolność w ustawieniu stołów – tradycyjne lub bankietowe. Unikalne sklepienie, efektowne połączenia drewnianych elementów, niesamowite podświetlenie, wszystko to daję niesamowity efekt. Bezpośrednie wyjście na taras i do ogrodu, które są idealnym dopełnieniem całości. Sala klimatyzowana.

Sala pomieści 160 osób z tańcami. Istnieje możliwość powiększenia o przestrzeń Karczmy. Wtedy pomieścimy 200 osób z tańcami.

Sala Skandynawska powstała z myślą o mniejszych weselach, poprawinach i imprezach okolicznościowych. Białe drewno, duże okna, bezpośrednie wyjście na taras i ogród – przytulnie i romantycznie. Sala mieści 60 osób z tańcami.

Sala Kameralna to miejsce na obiady weselne lub mniejsze imprezy okolicznościowe. Sala pomieści 25 osób i posiada własny duży balkon. Wykończona w bieli rustykalnej, drewna i żyrandoli z kryształkami.

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Parking

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

M Monika 2018-04-03 21:29:28

Ocena: 5

Jedno z fajniejszych miejsc gdzie można zorganizować przyjęcie weselne w okolicy Kościerzyna Polecam!

Tagi: Stara Kiszewa, Lokale weselne, Restauracje, Wesele i Ślub w Plenerze, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót