Zapytanie
58... telefon

Kaszubska Restauracja Regionalna Mulk

Kaszubska 63, Miszewko, Pomorskie,

W pobliżu: Rumia, Gdynia, Wejherowo, Reda, Gdańsk, Sopot, Kartuzy, Pruszcz Gdański, Żukowo, Banino, Chwaszczyno, Kamień, Szemud

58... telefon
Wyświetleń: 5922


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

248 zł / os

Liczba gości

od 20 do 200

Restauracja Mùlk 

Restauracja Mùlk została otwarta z końcem lutego 2012 roku. Od początku staraliśmy się proponować Gościom odwiedzającym restaurację tradycyjne smaki kuchni Kaszubskiej. W roku 2014 uruchomiony został w kompleksie zabudowań Restauracji Mùlk nowy obiekt – Kùzniô Mùlka wraz ze sklepem z tradycyjnymi, regionalnymi specjałami wytwarzanymi na miejscu. Dzięki usilnym staraniom otwarta została także manufaktura przetwórstwa mięsa o lokalnym charakterze. Sprzedajemy to, co sami produkujemy. 

Restauracja z regionalną kuchnią kaszubską. Kompleks składa się z 3 obiektów:
Restauracja Mulk, Kuźnia- budynek na kameralne spotkania, uroczystości.

Sala Bankietowa do 200 osób na wesela, konferencje. Restauracja Mulk powstała w 2012r. Co weekend gra u nas kaszubska kapela. W głównym budynku znajduje się główna sala restauracyjna oraz piętro, na którym Gościmy również klientów a'la carte bądż wyprawiamy uroczystości do 60 osób.

Kuźnia - budynek obok restauracji, to mniejsza, kameralna sala z osobnym wejściem przeznaczona głównie na spotkania biznesowe, uroczystości rodzinne do 30 osób.
Trzecim obiektem jest Sala Bankietowa, na której organizujemy Weslea oraz konferencje do 200 osób.

Ten nowoczesny budynek posiada klimatyzację, wentylację oraz system nagłośnienia.  Sala wyposażona jest w rzutnik z dużym ekranem dzięki czemu wszystko jest widoczne.  Na piętrze jest 19 pokoi. W "piwnicy" Sali bankietowej znajduje się Bar z bilardem, mogący pomieścić do 20-25 osób - tutaj organizujemy wieczory kawalerskie/ panieńskie.

Chëcz Kaszëbskô z kuchnią prawdziwie regionalną, serwowaną bez konserwantów

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Altana na ślub
  • Parking

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Miszewko, Lokale weselne, Restauracje, Obiady Weselne

Powrót