Zapytanie
530... telefon

Kuchnia od serca Hanna Jażdżewska

Soszyca 1, Żukówko, Pomorskie,

W pobliżu: Bytów, Czarna Dąbrówka, Sulęczyno, Sulęczyno, Jasień, Jasień, Borzytuchom

530... telefon
Wyświetleń: 445


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Kuchnia od serca Hanna Jażdżewska - idealna na wesele i przyjęcia okolicznościowe


Twoje wymarzone wesele zasługuje na wyjątkową oprawę kulinarną. Kuchnia od Serca Hanna Jażdżewska to połączenie pasji, domowych smaków i profesjonalnej obsługi – wszystko po to, by ten najważniejszy dzień był niezapomniany.

Nasza oferta weselna obejmuje:

  • Kompleksowy catering weselny – od tradycyjnych potraw po nowoczesne kompozycje dań, zawsze przygotowane z najwyższej jakości składników.

  • Indywidualne menu – tworzone we współpracy z Parą Młodą, zgodnie z gustami i potrzebami gości.

  • Profesjonalną obsługę kelnerską – dbającą o każdy szczegół podczas przyjęcia.

  • Słodki stół i wiejski stół – pięknie zaaranżowane, pełne pysznych specjałów, które cieszą zarówno oko, jak i podniebienie.

  • Elastyczność lokalizacyjna – dostarczamy catering w wybrane miejsce (dom, sala weselna, plener).

Dlaczego warto wybrać nas?

  • Gotujemy z sercem i doświadczeniem – każda potrawa powstaje z pasji do kuchni i z myślą o gościach.

  • Gwarantujemy smak, który zostaje w pamięci – bo jedzenie na weselu ma znaczenie.

Zadbaj o wyjątkowy klimat swojego wesela z kuchnią, która mówi więcej niż słowa. Zaufaj Kuchni od Serca – a my zadbamy o resztę.

Skontaktuj się z nami i umów na degustację!

  • Catering

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Żukówko, Lokale weselne, Restauracje, Wesele i Ślub w Plenerze, Obiady Weselne, Catering na wesele

Powrót