Zapytanie
577... telefon

Maciejówka Borki 33

Borki 33, Borki, Podlaskie,

W pobliżu: Białystok, Mońki, Łomża, Czarna Białostocka, Hajnówka, Zambrów, Bielsk Podlaski, Wasilków, Białowieża, Tykocin, Knyszyn

577... telefon
Wyświetleń: 9018


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 20 do 180

Maciejówka Borki 33 - idealna na wesela i przyjęcia okolicznościowe


Gdzie jesteśmy?

Nasz kompleks znajduje się w sercu Puszczy Knyszyńskiej na wyjątkowych obszarach Natura 2000. Folkowy, sielski klimat naszego obiektu sprawia, że jesteśmy idealnym miejscem na wesele pełne natury i swobody. Z Białegostoku dojedziesz do nas w zaledwie 25 minut – autem.

Do dyspozycji gości jest duża karczma, mała karczma, wiata z paleniskiem, miejsca noclegowe ( łącznie 32 miejsca) dla Państwa Gości: pokoje, domki i ogromny dom z wielkim tarasem i ogrodem.
Ponadto Maciejówka to pole do relaksu i spacerów: huśtawki, stawy, łąka dostęp do rzeki Supraśl. Nasze otoczenie tworzy idealny plener na sesję zdjęciową ślubną i rodzinną, znamy także kilka magicznych miejsc blisko nas do wyjątkowych ujęć.

Co robimy?

Z przyjemnością zorganizujemy huczne wesele na 150 osób jak i kameralne przyjęcie dla 20 gości. Nasza Karczma jest zawsze idealnie przygotowana, udekorowana polnymi kwiatami, leśnymi paprociami i mchem, świecami a pachnie pieczonym chlebem. Nasza doskonała kuchnia bazuje na naturalnych surowcach od regionalnych dostawców. Wyróżnia się pieczołowitym przygotowaniem. Oferta menu jest bogata w sezonowe produkty i dary lasu: zioła, kwiaty jadalne, sosy z owoców leśnych do mięs, truskawkowe słodkości, jagodowe wypieki, grzyby, dziczyzna, wypiekane przez nas pieczywo. W ofertach mamy menu regionalne: kartacze, babka, solianka jak i wybitne dzieła restauracyjne- polędwica wellington z dzika...wszystko zależy od Waszych oczekiwań. Jesteśmy otwarci na wegan i inne diety.
Spójnym podmiotem naszych wszystkich przyjęć- niezależnie od menu jest- GOŚCINNOŚĆ! Tak jak nauczyły nas nasze babcie! Będziecie czuć się jak u rodziny!
Zapraszamy na iście podlaską gościnę :)

Nasze miejsca noclegowe są na 35 osób, mamy jednak możliwość zorganizowania autokaru z i do Białegostoku lub możemy zapewnić Gościom noclegi u naszych sąsiadów.

Następnego dnia polecamy poprawiny- tradycyjne na sali, nieformalne- w ogrodzie willi, grill, ognisko, piknik z gitarą na łące- zorganizowaliśmy wiele różnych scenariuszy ale mamy jeszcze więcej pomysłów!

Pamiętajcie że wraz z wyborem naszej Maciejówki w stałym kontakcie z Państwem jest opiekunka wesela która wspiera Pary Młode, doradza i zajmuje się wszystkimi sprawami związanymi z przyjęciem i noclegami. Nasze Pary Młode bardzo to cenią i uważają że jest to duże wsparcie.

Jesteśmy zespołem z umysłami pełnymi pomysłów i mega energią do ich realizacji.
Wesele w plenerze? Kareta z końmi? Królewska biesiada? Kolacja degustacyjna? Każde Twoje marzenie urzeczywistnimy- to Wasz dzień! Będzie najlepszym dniem w Waszym życiu!

  • Noclegi
  • Ogród
  • Parking

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

M Magdalena 2023-03-29 13:25:09

Ocena: 5

Serdecznie polecam - super klimatyczne miejsce , przemiły kontakt z panią Emilią i pyszne wege jedzenie 🙂 Idealne miejsca na kameralne, rodzinne imprezy - na pewno tu wrócimy ! 😍

Tagi: Borki, Lokale weselne, Restauracje, Rustykalne Wesele, Wesele i Ślub w Plenerze, Wesele w Namiocie, Wesele z Noclegiem, Boho Wesele, Obiady Weselne, Slow Wedding, Rustykalne Wesele Białystok, Boho Wesele Białystok

Powrót