Zapytanie
503... telefon

Pod Brunatnym Jeleniem

Rynek 20, Cieszyn, Śląskie,

W pobliżu: Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Żywiec, Wisła, Skoczów, Ustroń, Jastrzębie-Zdrój

503... telefon
Wyświetleń: 3147


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 50 do 100

Pod Brunatnym Jeleniem - idealna na wesela i przyjęcia okolicznościowe


Sala bankietowa Pod Brunatnym Jeleniem Cieszyn to nietuzinkowe miejsce powstałe w XVII-wiecznej Kamienicy Konczakowskich. Ponieważ wesele jest jednym z najważniejszych dni w naszym życiu, proponujemy Państwu organizację przyjęcia w tym zachwycającym, posiadającym bogatą historię obiekcie. Jeżeli marzy Wam się wyjątkowy obiekt weselny z historią na Śląsku, zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

Pod Brunatnym Jeleniem czeka na Was klimatyczna sala wesela, wyposażona w okrągłe stoły, wygodne krzesła pokryte elegancką tapicerkę, imponujące kryształowe żyrandole, podłogę z naturalnego drewna z wyróżnionym na środku symbolem Jelenia oraz powiększające przestrzeń lustra w złotych ramach. Całość tworzy wyjątkowo wytworne wnętrze, idealne na wesele w królewskim stylu. Pomieszczenie jest przygotowane na organizację przyjęć od 50 do 100 osób.

O profesjonalną a zarazem miłą i dyskretną obsługę zadba wykwalifikowany zespół kelnerski. Wyśmienite potrawy serwowane na Waszych stołach stworzy szef kuchni Restauracji Pod Brunatnym Jeleniem. Menu weselne tworzą dania bazujące na tradycyjnej polskiej kuchni. Oferujemy dania skomponowane głównie z lokalnych produktów. Jesteśmy otwarci na sugestie i modyfikacje jadłospisu wedle potrzeb pary młodej. Weźmiemy pod uwagę diety i nietolerancje pokarmowe Waszych gości.

Kamienica Konczakowskich jest jednym z niewielu renesansowych obiektów zachowanych w swojej pierwotnej strukturze. Dziś pary młode i ich goście mają przywilej by korzystać z jej imponujących wnętrz, zachowanych dowodów historii i fantastycznej lokalizacji.

Zapraszamy do kontaktu
Z przyjemnością porozmawiamy o Waszych oczekiwaniach i oferowanych przez nas możliwościach

  • Okrągłe stoły
  • Miejsce zabytkowe
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Cieszyn, Lokale weselne, Restauracje, Eleganckie Wesele

Powrót