Zapytanie
578... telefon

Restauracja 4 braci

Sienkiewicza 4, Skierniewice, Łódzkie,

W pobliżu: Rawa Mazowiecka, Łowicz, Nieborów, Biała Rawska, Wiskitki, Bartniki, Nowy Kawęczyn

578... telefon
Wyświetleń: 142


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 10 do 120

Restauracja 4 Braci - idealni na kameralne wesela i przyjęcia okolicznościowe


Uroczystości, spotkania w gronie rodziny czy przyjaciół to zawsze wspaniałe, magiczne chwile. Nie pozwól, aby umknęła Ci nawet krótka chwila na przygotowywanie posiłków i obsługę gości. Oni przyszli do Ciebie, spotkać się z Tobą i resztą rodziny czy przyjaciół. Miej 100% czasu i uwagi dla swoich gości, baw się dobrze i delektuj się każdą minutą spotkania.

Wystarczy, że powiesz jak wyobrażasz sobie spotkanie, jakie menu najlepiej będzie pasowało do Twoich gości, a dokładnie tak wszystko przygotujemy i zorganizujemy. Mamy bogate doświadczenie i dlatego możemy wiele rzeczy doradzić i podpowiedzieć. Menu dopasujemy do Twoich potrzeb zarówno w zakresie ilości i jak przeznaczonego budżetu. Jeśli wśród Twoich gości będą osoby o specjalnych preferencjach jedzeniowych- to również zadbamy o nich, tak aby delektowali się tym co lubią najbardziej.

Wystrój wnętrza buduje atmosferę, dlatego z taką pieczołowitością i uwagą aranżujemy pomieszczenie- oczywiście jeśli takie jest życzenie klienta. Chwile zadumy i refleksji jak spotkanie po pożegnaniu najbliższej osoby wymaga innej oprawy niż szalone chwile związane z narodzinami, ślubem czy spotkaniem kawalerskim! Specjalizujemy się w przygotowywaniu i obsłudze uroczystości rodzinnych takich jak chrzciny, komunie, urodziny i wszelkiego rodzaju jubileusze. Równie dobrze, za co chwalą nas klienci biznesowi, organizujemy bankiety, konferencje, spotkania kawowe czy wigilie firmowe. 

Wystarczy, że powiesz jakie masz oczekiwania a dokładnie tak będzie. Liczne pozytywne opinie zadowolonych klientów świadczą o tym, że wywiązujemy się z naszych obowiązków na piątkę z plusem.

  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Parking
  • Catering

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Skierniewice, Lokale weselne, Restauracje, Wesele w Mieście, Tanie Wesele, Urban Wedding, Obiady Weselne

Powrót