Zapytanie
731... telefon

Restauracja Dotychczas

Sikorskiego, Tychy, Śląskie,

W pobliżu: Żory, Oświęcim

731... telefon
Wyświetleń: 994


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

200 zł / os

Liczba gości

od 1 do 50

Restauracja Dotychczas

Przedstawiamy Państwu naszą Restaurację Dotychczas, do której zapraszamy codziennie przy ul. Sikorskiego 72 w Parku Mercado Tychy. Do dyspozycji oddajemy Salę Przyjęć na Wesela, imprezy okolicznościowe, eventy, konferencje, szkolenia na 80 osób w opcji zasiadanej lub 60 osób w opcji z miejscem do tańca.

Jesteśmy idealnym miejscem, w którym urządzicie Wesele Swoich Marzeń. Doradzimy w każdej kwestii dotyczącej organizacji przyjęcia, od idealnej aranżacji sali, przez dekoracje i oprawę muzyczną, po wyśmienite menu opracowane przez naszego Szefa kuchni. Zwieńczeniem uroczystości będzie nasz zespół managerski, kelnerski i barmański, który zadba o kontakt i serwis na najwyższym poziomie.

Sala wyposażona jest w klimatyzację, rzutnik i ekran, flipchart, dostęp do Internetu, indywidualne nagłośnienie, mikrofon. Dodatkowo: parking dla Gości, kącik zabaw dla dzieci, niezależny taras, szatnia, sejf. Sala znajduje się na piętrze z możliwością wynajęcia na wyłączność.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem 731922 224
Zapraszamy również do zamówień naszego stałego menu z karty, które dostępne jest w lokalu oraz na stronie www.dotychczas.pl

  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Parking

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Tychy, Lokale weselne, Restauracje, Obiady Weselne

Powrót