Zapytanie
33... telefon

Restauracja Dworek Mikołaj

Błonie 1, Wadowice, Małopolskie,

W pobliżu: Kalwaria Zebrzydowska, Kęty, Andrychów, Sułkowice, Zator, Spytkowice, Lanckorona, Inwałd

33... telefon
Wyświetleń: 1539


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 20 do 150

Restauracja Dworek Mikołaj

Zapraszamy Państwa w eleganckie progi stylowych wnętrz Restauracji o nazwie „Dworek Mikołaj” istniejącej od 1978 r. To klasyczna budowla z I połowy XIX w.

Z przodu balkon na czterech kolumnach. Wewnątrz zachowany eliptyczny salon z czterema niszami, kolumnadą, ozdobnym belkowaniem i artystycznym plafonem, który służy także jako miejsce do zabaw tanecznych.

Restauracja posiada salę główną, która może pomieścić do 110 gości oraz mniejszą, odrębną salę, w której może zasiąść do 20 osób. Ponadto do dyspozycji gości w okresie wiosenno-letnim jest piękne, oszklone patio - to dodatkowe 40 miejsc oraz tzw. ogródek letni. Sale są klimatyzowane.

Restauracja „Dworek Mikołaj” od lat słynie z profesjonalnego świadczenia usług gastronomicznych, posiadamy pokaźny bagaż doświadczeń.

Tu poczujecie Państwo niezapomniany klimat degustując specjały kuchni staropolskiej. Nasze propozycje kulinarne cechują oryginalne walory smakowe oraz zapachowe i są zwieńczeniem naszych indywidualnych receptur.

Nasi kucharze, tak jak wielcy twórcy wkładają całe serce w tworzenie swojego dzieła…

Organizujemy wszelkiego rodzaju przyjęcia okolicznościowe, wesela, bankiety, , chrzciny, komunie, jubileusze itp.

Ofertę dostosujemy do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta.

Nasza Restauracja to idealne miejsce dla rodziców z dziećmi w każdym wieku.

Dysponujemy pokojem, w którym karmiąca mama może bez skrępowania nakarmić i przewinąć malucha. Posiadamy foteliki do karmienia oraz podgrzewacz do butelek.

Dla starszych dzieci przygotowaliśmy specjalny kącik zabaw, w którym znajduje się wiele zabawek, książeczki do kolorowania, malutkie stoliki i krzesełka przy których maluchy mogą oglądać bajki wyświetlane na telewizorze. W okresie wiosenno-letnim w ogródku czeka na dzieci wiele atrakcji. Z naszej restauracji każde dziecko wychodzi ze słodką niespodzianką.

Przy restauracji posiadamy bezpieczny, obszerny parking.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Okrągłe stoły
  • Ogród
  • Miejsce zabytkowe
  • Parking
  • Catering

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Wadowice, Lokale weselne, Restauracje, Dworek na Wesele, Obiady Weselne

Powrót