Zapytanie
500... telefon

Restauracja Kuźnia Kulturalna

Stanisława Kostki Potockiego 24, Warszawa, Mazowieckie,

W pobliżu: Pruszków, Piastów, Otwock, Piaseczno, Mińsk Mazowiecki, Wołomin, Zielonka, Ząbki

500... telefon
Wyświetleń: 23458


Średnia ocena: 5 z 3 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 2 do 200

Restauracja Kuźnia Kulturalna

Restauracja znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie kościoła św. Anny, ogrodów królewskich i zabytkowego pałacu w Wilanowie. Lokal w 2017 roku przeszedł całkowity remont i został wyposażony w klimatyzację. Organizacja wesela w Kuźni Kulturalnej daje możliwość połączenia uroczystości ślubnych, spaceru i zdjęć w pałacowych ogrodach. Dzięki współpracy z Pałacem w Wilanowie możemy zaproponować Państwu ślub w plenerze w ogrodach królewskich: w ogrodzie różanym koło fontanny, na moście rzymskim, w altanie chińskiej, oranżerii lub nad parkowym stawem. Wszystko to w otoczeniu zadbanej zieleni, kwiatów, śpiewu ptaków oraz iście królewskiej atmosfery.

Kuźnia Kulturalna organizuje wesela dla nawet 200 osób. Lokal posiada sale o powierzchni 250 m2 oraz strefę relaksu z leżakami połączoną z placem zabaw o powierzchni 300 m2. Zapewniamy profesjonalnego animatora, który zaopiekuje się najmłodszymi uczestnikami imprezy. Do dyspozycji gości jest taras oraz pergola. Restauracja na co dzień organizuje koncerty muzyczne i występy kabaretów. Ostatnio na scenie Kuźni występowali m.in. Maciej Stuhr, Michał Szpak, Justyna Steczkowska, Maciej Maleńczuk i zespół IRA. W zależności od wybranego pakietu – Sarmacki, Pałacowy, Królewski – cena od osoby wynosi 195-280 zł. 

Oferujemy także

• degustację wybranego menu
• zróżnicowane menu - indywidualnie ustalane, na życzenie dania wegetariańskie
• powitanie Pary Młodej chlebem i solą
• dekorację kwiatową stołów Pary Młodej i gości
• wizytówki dla gości ustawiane na stołach
• możliwość przyniesienia własnego alkoholu bez pobierania „korkowego” lub zakup alkoholu w restauracji po preferencyjnych cenach

Kuźnia Kulturalna, 02-958 Warszawa, ul. Kostki Potockiego 24

Zapraszamy do kontaktu z naszym Koordynatorem Wesel: Renata Ciemińska 606 211 728

  • Okrągłe stoły
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

M Mariusz Ejsmont 2017-07-10 09:56:27

Ocena: 5

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wesela, które w maju tego roku zorganizowaliśmy w Kuźni. Stało się ono sukcesem, gremialnie chwalonym przez naszych gości. Wszystko było doskonałe, zarówno wnętrza, jak i rewelacyjna kuchnia. Obsługa zasługuje na odrębne wielkie 6! Będziemy długo głosili wspaniałość Restauracji, serdeczność i profesjonalizm obsługi. Od Pani organizatorki wesel otrzymaliśmy nie tylko pomoc i wsparcie w przejściu przez różne rafy i przeszkody, które teraz oceniamy jako nadzwyczaj drobne, ale też dużo prywatnego ciepła i życzliwości. Bardzo się starała i efekt był naprawdę bardzo dobry!!! Jedzenie było super - dość wyszukane, smaczne, efektownie podane. Trudno polecać poszczególne dania, bo po prostu nie było niczego poniżej wysokiego poziomu.Uwaga: Impreza na 200 osób będzie raczej siedząca i dość ciasna. Myślę, że co najwyżej, komfortowo będzie około 150 osobom.

A Ania 2015-06-12 15:44:36

Ocena: 5

Wspaniała organizacja, pyszne jedzonko, bogata oferta, stoły ładnie udekorowane, kelnerzy, kucharze - 100% organizacja

E Ewelina 2015-06-02 10:40:45

Ocena: 5

Szef kuchni dał radę. Specjalnością restauracji są steki i może to mało weselna potrawa, ale wszyscy smakowały najbardziej ;)

Tagi: Warszawa, Lokale weselne, Restauracje, Wesele w Mieście, Eleganckie Wesele, Obiady Weselne

Powrót