Zapytanie
511... telefon

Restauracja Patio-Park

ul.Kościuszki 101, Katowice, Śląskie,

W pobliżu: Sosnowiec, Chorzów, Mysłowice, Ruda Śląska, Mikołów, Bytom, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Siemianowice Śląskie, Czeladź

511... telefon
Wyświetleń: 7582


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 30 do 150

Restauracja Patio-Park

Restauracja Patio Park Katowice to doskonała propozycja na wesele w stylu ogrodowym. To wyjątkowe miejsce, znajduje się w samym sercu Parku Kościuszki w Katowicach. Jeżeli interesuje Was nietuzinkowa sala weselna na Śląsku, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Na początek ślub w plenerze. Na życzenie pary młodej zorganizujemy niezapomnianą ceremonię ślubną w otoczeniu zieleni, wonnych kwiatów i subtelnych dekoracji, podkreślających charakter uroczystości. Nieopodal usytuowany jest także zabytkowy, drewniany kościółek. Po złożeniu przysięgi, zapraszamy na przyjęcie weselne w klimacie garden party. W Restauracji Patio Park czekają na Was 3 gustowne, klimatyzowane sale weselne w rustykalnym stylu. Do wyboru prostokątne lub okrągłe stoły i wygodne krzesła ozdobione białymi pokrowcami. Wnętrze uzupełnia nastrojowe oświetlenie, naręcza świeżych kwiatów oraz wspaniały widok na zabytkowy park.

W niezapomnianą podróż kulinarną podczas przyjęcia, zabierze Was zespół uzdolnionych kucharzy Restauracji Patio Park. Menu weselne tworzą wybitne dania, wywodzące się rodzinnej tradycji, zapoczątkowanej przez nestora rodu, Leopolda - cenionego specjalisty kulinarnego, wielokrotnie nagradzanego tytułem „kucharza doskonałego”. Adepci kucharskiego fachu do dziś widzą w nim wszechwiedzącego mistrza. Mimo sędziwego wieku, Pan Leopold nadal służy swoim kulinarnym doświadczeniem, cennymi radami, a nawet tajemnymi, pilnie strzeżonymi przepisami. Łączymy smaki kuchni polskiej z kuchnią międzynarodową, uwzględniamy indywidualne życzenia cudzoziemców, diety oraz nietolerancje pokarmowe Waszych gości.

Tak romantyczne wnętrza, organizację uroczystości na najwyższym poziomie i profesjonalną obsługę przyjęcia, znajdziecie wyłącznie w Restauracji Patio Park. Nocleg dla przybywających z najdalszych stron weselnych gości, oferujemy w zaprzyjaźnionych obiektach hotelowych.

Zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością zaplanujemy i zrealizujemy wesele Waszych marzeń.

Ostatnie wolne terminy na 2023 rok!

  • Okrągłe stoły
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Parking

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Katowice, Lokale weselne, Restauracje, Wesele i Ślub w Plenerze, Industrialne Sale Weselne, Boho Wesele, Obiady Weselne, Obiady Weselne Katowice, Kameralne Wesele Katowice, Boho Wesele Katowice

Powrót