Zapytanie
601... telefon

Restauracja Różany Dworek

ul. Batorowska 10, Wysogotowo, Wielkopolskie,

W pobliżu: Poznań

601... telefon
Wyświetleń: 54755


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 10 do 100

Różany Dworek

Różany Dworek to urocza restauracja położona niedaleko Poznania, w spokojnej okolicy gwarantującej organizację udanych uroczystości

Wesela

Organizacja wesel to nasza specjalność. Wesele to kamień milowy w życiu człowieka dlatego tak bardzo nam wszystkim zależy aby ta uroczystość miała wyjątkową oprawę i niczym niezmącony przebieg. Profesjonalna i miła obsługa Różanego Dworku zadba o każdy szczegół tego święta. Zapewniamy bogate menu, wyjątkowy wystrój wnętrz i parking dla gości weselnych.

Komunie

I Komunia Święta to wyjątkowy moment nie tylko w życiu młodej osoby przystępującej po raz pierwszy do tego sakramentu ale także dla całej rodziny, która stara się przeżyć tą cudowna chwilę wspólnie. Aby zapewnić jej stosowną oprawę chętnie pomożemy w organizacji przygotowując wykwintne menu oraz odpowiednio dekorując lokal.

Wigilia i Wielkanoc

Święta zarówno bożonarodzeniowe jak i wielkanocne to magiczne chwile i ważne momenty dla każdej rodziny i społeczności. Aby pozwolić Państwu cieszyć się tym co ważne pozostawiając w naszej gestii to co jest istotnym ale jednak tylko dodatkiem, zapraszamy do współpracy z Różanym Dworkiem. Organizujemy rodzinne i firmowe przyjęcia wigilijne i wielkanocne pozwalające skupić się na wspólnym przeżywaniu wyjątkowych momentów razem.

Spotkania firmowe

Jeżeli poszukujecie Państwo cichego i spokojnego miejsca do organizacji spotkania firmowego, imprezy integracyjnej czy też konferencji to Różany Dworek jest idealnym do tego miejscem. W naszych klimatyzowanych salach można w komfortowych warunkach przeprowadzić każde spotkanie biznesowe, które uprzyjemni zarówno uroczysty obiad jak i mały poczęstunek z kawą i ciastem.

Dodatkowe usługi

Komfortowa baza noclegowa /duże, klimatyzowane pokoje/TV LCD/Internet WIFI/ darmowy Parking dla naszych gości !
Łatwy i szybki dojazd do ścisłego centrum Poznania w tym do Międzynarodowych Targów Poznańskich!

Promocje i rabaty

Menu weselne już od 260 zł od osoby w pełnym pakiecie
- bez żadnych dodatkowych opłat i ukrytych kosztów!

Możesz:

* mieć własny alkohol / brak korkowego
* mieć własne ciasta i tort / ze wzg bezpieczeństwa wyłącznie z renomowanych cukierni
* brak opłat za parking
* brak opłat za szatnie

W przypadku uroczystości weselnych powyżej 60 osób pokój dla Młodej Pary gratis!

Dojazd

Różany Dworek znajduje się w odległości około 10km od centrum Poznania, około 5km od Portu Lotniczego ŁAWICA. Istnieje możliwość dojazdu od strony Skórzewa skrecając w ul. Batorowską przy Kościele pw. Św. Marcina.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

A Agata 2019-03-11 20:59:18

Ocena: 5

Wspaniałe miejsce, godne polecenia na najważniejszy dzień w życiu. Polecam zwłaszcza osobom, którym zależy na najwyższej jakości obsługi, kuchni, organizacji, wystroju. Nasze przyjęcie w Różanym Dworku było wyjątkowe dzięki wyjątkowym osobom tworzącym to miejsce!

Tagi: Wysogotowo, Lokale weselne, Restauracje, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót