Zapytanie
604... telefon

Restauracja Trzy po Trzy

Mickiewicza 47, Białystok, Podlaskie,

W pobliżu: Mońki, Sokółka, Łomża, Supraśl, Czarna Białostocka, Hajnówka, Zambrów, Łapy, Bielsk Podlaski, Wasilków, Wysokie Mazowieckie, Choroszcz, Tykocin, Korycin, Knyszyn

604... telefon
Wyświetleń: 4605


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 10 do 150

Trzy po Trzy - idealna na wesela i przyjęcia okolicznościowe


Restauracja Trzy Po Trzy jest idealnym miejscem na organizację okolicznościowych przyjęć, takich jak chrzciny, komunie, imprezy firmowe oraz wesela. Dysponujemy kilkoma salami o różnej wielkości powierzchni, dlatego mamy warunki do organizacji zarówno kameralnych bankietów, jak i dużych przyjęć. Największe atuty restauracji Trzy Po Trzy to przytulnie i elegancko urządzone wnętrza tworzące miłą atmosferę, a przede wszystkim wyjątkowy smak przyrządzanych tu potraw. Naszą zaletą jest również dogodna lokalizacja, ponieważ znajdujemy się blisko centrum Białegostoku.

Wesela w Trzy Po Trzy
Przyjęcie weselne to szczególne wydarzenie, ale też duże wyzwanie organizacyjne, dlatego warto oddać jego przygotowanie w ręce sprawdzonego zespołu. W Trzy Po Trzy zajmujemy się organizacją wesel od ponad 20 lat, a nasze doświadczenie przekłada się na jakość urządzanych tu przyjęć. Mamy wszystko, czego potrzebują Państwo Młodzi i ich Goście, aby uroczystość zwieńczająca ślub była zapamiętana jako wspaniała i zorganizowana na najwyższym poziomie zabawa.

Sale weselne
W naszej restauracji znajduje się kilka sal bankietowych, a największa sala weselna swobodnie mieści aż 150 Gości. Wszystkie sale są urządzone z dużym wyczuciem stylu i mają elegancki wystrój, w sam raz na szykowne przyjęcie weselne. Restauracja zapewnia też kompletne wyposażenie w postaci stołów, krzeseł, obrusów oraz jednolitej dla wszystkich Gości zastawy stołowej. Poza podstawową ceną pozostaje dekoracja sali świeżymi kwiatami. Mogą Państwo zlecić nam wykonanie kompozycji kwiatowych. Cena rozpoczyna się od 800 zł i uzależniona jest od wybranych kompozycji.

Menu na przyjęcie weselne
Na tak specjalną okoliczność mamy także przygotowanych kilka opcji menu i są to opcje zróżnicowane cenowo. Państwo Młodzi mogą skomponować jadłospis według swoich możliwości finansowych i wybrać do niego potrawy według własnego uznania. Wszystkie przyrządzane przez naszych kucharzy dania są smaczne i podawane w wykwintnej formie, na jaką zasługują eleganckie wesela. Państwo Młodzi dostarczają do nas we własnym zakresie jedynie tort i alkohol, za który nie pobieramy tzw. „korkowego”.

  • Okrągłe stoły
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Łukasz 2022-03-02 14:41:34

Ocena: 5

Organizacja przyjęcia weselnego: Obsługa przed - 5/5 Lokal - 5/5 Menu - 5/5 Obsługa przyjęcia weselnego - 6/5:) Polecam gorąco!

Tagi: Białystok, Lokale weselne, Restauracje, Eleganckie Wesele, Obiady Weselne, Obiady Weselne Białystok, Kameralne Wesele Białystok

Powrót