Zapytanie
509... telefon

Tawerna Pawlikowice

Pawlikowice 88c, Łask, Łódzkie,

W pobliżu: Łódź, Sieradz, Zduńska Wola, Aleksandrów Łódzki, Pabianice, Ksawerów, Rzgów, Konstantynów Łódzki

509... telefon
Wyświetleń: 4470


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 10 do 80

Tawerna Pawlikowice - idealna na wesela i przyjęcia okolicznościowe


Szukasz idealnego miejsca, w którym wyprawisz wesele, komunię, urodziny, imprezę integracyjną? Tawerna Pawlikowice swoim klientom oferuje szereg rozwiązań, dzięki którym ten świąteczny dzień będzie naprawdę pyszny i wyjątkowy.

Tawerna Pawlikowice to inspirowana wiejskim folklorem restauracja, znajdująca się w Pawlikowicach nad uroczym stawem, w otoczeniu lasu. Ogromny teren na którym się mieści, pozwala także na organizację imprez plenerowych, rozpalenie grilla, rozstawienia dmuchanych atrakcji dla dzieci, czy chociażby organizacji gry w paintball.

Tawerna to także urocze miejsce na świętowanie w gronie rodziny i przyjaciół. Miejsce to cieszy się szczególnie dużym powodzeniem z okazji takich jak komunie, chrzty, przyjęcia weselne, jubileusze. Szczególnie uroczy klimat tworzy tu oświetlony wieczorem i w nocy staw oraz taras.

Jeśli zamarzy nam się impreza pod chmurką z grillowanymi potrawami – Tawerna Pawlikowice jest miejscem doskonałym na organizację właśnie takich biesiad. Prócz klasycznej kiełbaski i nieśmiertelnego karczku, w Tawernie skosztować również można grillowanych i pieczonych ryb: pstrąga, łososia czy też dorsza.

  • Okrągłe stoły
  • Ogród
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Łask, Lokale weselne, Restauracje, Wesele i Ślub w Plenerze, Wesele w Namiocie, Obiady Weselne

Powrót